7

İlk bölümü ile ekranlara gelen renkli dizi Erkenci Kuş, tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Deli dolu kişiliği ve anne ve babasını memnun etme çabalarıyla tanıdığımız Sanem’in önünde iki yol vardı. Ya bakkal dükkanından kurtulup kendine yeni bir iş bulacak ya da uzun yıllardır onunla evlenmeyi dört gözle bekleyen Muzaffer ile evlenecekti. Peki, Sanem Muzaffer ile evlenmemek adına, ablası Leyla’dan istediği yardımın karşılığını alabilecek mi?

Sanem’in İlk Deneyimi!

Annesi Mevkibe’nin çabalarıyla kendini Leyla’nın çalıştığı reklam ajansında bulan Sanem’in ilk günü, sakarlıklarla  geçse de ajansta kendini sevdirmeyi başardı. İlk andan itibaren dikkatleri üzerine toplayan Sanem, gördüğü bir şeyi asla unutmama yeteneği ile ajans sahibi Aziz Bey ve oğlu Emre’yi etkiledi. Peki, ailenin büyük oğlu Can, Sanem için aynı hisse kapılacak mı?

2

İlk Karşılaşmalar Unutulmaz!

Yeni başladığı Fikri Şahane ajansın 40. yıl partisine davetlilerden biri olan Sanem, herkesten adını duyduğu Can Bey ile sonunda karşılaştı. Sanem’in acemiliği ile yolları kesişen ikili, birbirlerini göremeseler de yaşadıkları yakınlaşma onları bir hayli etkiledi. Yakınlaşmanın ardından duygu dolu hislerle birbirlerini arayan ikili, aralarındaki bu sırrı çözebilecekler mi?

3

Ajansta Ajan Var!

Aziz Bey’in hastalığını sır gibi saklamasının ardından bu sırrı öğrenen Can, babası için ajansın başında kalmayı kabul etti. Ajansın en büyük rakiplerinden olan Aylin’in Emre ile olan ilişkisi bilinmese de Fikri Şahane ajansın giderek azalan itibari bu ilişki nedeniyle katlanarak büyüyor. Aziz Bey tarafından bu ajanı bulmakla görevlendirilen Can, ajanın en yakınındaki kişi olduğunu ne zaman fark edecek?

4

Sanem Kırmızı Dosyanın Peşinde!

Can ile ilk andan itibaren iyi anlaşan ancak Emre’nin oyununa gelen Sanem, Emre’ye karşı büyük bir boyun eğmeye imzasını attı. Babasının kırk bin liralık borcunu Emre’den alan Sanem artık ona karşı borçlu. Bu borcunu ödemek için de Emre’ye yardım etmek zorunda. Peki, Sanem Emre’ye yardım ederek kendini tehlikeye attığının farkında mı?

6

1. Bölümü İzlemek İçin Tıkla. 

 

 

 

Bunu da beğenebilirsiniz

Kuzgun Şimdi Ne Yapacak?

‘Kuzgun’un dün akşam yayınlanan 10. bölümü de heyecan