6

10. bölümü ile ekranlara gelen Erkenci Kuş, izleyenleri kendine hayran bırakacak bir bölüme daha imza attı. Polen’in, Sanem ve Can arasındaki uyumu fark etmesi ve yurt dışına gitmekten vazgeçmesi ile işler karmakarışık bir hal alırken diğer bir yanda Sanem ve Levent arasındaki yakınlığa tahammül edemeyen Can, Albatros’un ta kendisi olduğunu itiraf edecek mi?

Polen’i Düşündüren Şey!

Geçtiğimiz bölümün son anlarında Can’ın Sanem’e olan ilgisine epey yakından şahit olan Polen, bu gerçeğin peşine düştü. Ajansta Can’ın yanından ayrılmayan Polen, Sanem ile tatlı atışmalara başladı bile. Yanlış anlaşılmalar silsilesiyle mücadele eden Sanem için Polen’in varlığı, Can’a bir adım daha yakınlaşmasına engel olacak mı?

1

Sanem’in Gecesi!

Kıskançlık krizleri tam gaz devam eden Can, artık Albatros olduğunu açıkça gösteriyor. Ancak bunu anlamayan tek bir kişi var o da Sanem! Nişanlı oyunundan sonra şimdi de Levent ile yakınlığını Can’a ispat etmeye çalışan Sanem, bu konuda pek de başarılı olamadı. İkili arasındaki karşılıklı atışmalar sürekli artarken, bu kovalamacaların bir an önce sona ermesini diliyoruz.

2

Aylin ile Ortaklık Düşündürüyor!

Aylin ile ortak iş yapacak olan Can’ın bu kararı, ajans çalışanlarını pek de memnun etmedi. Başta Deren olmak üzere, herkesle tartışma içinde ve baskın olan Aylin, yavaş yavaş ajansın işlerine karışmaya başladı. Reklam çekiminde yaşanan gerginliği çözen Ayhan ve Osman ise, beklenmedik bir şekilde Aylin’i ve ajans çalışanlarını memnun etmeyi başardı.

3

Can Dileğin Peşinde!

Sanem ve Can’ın duygusal yakınlaşmalarına her ne kadar alışkın olsak da bu bölümde izlediğimiz sahneler diğerlerinden çok daha farklıydı. Artık kaçacak yeri kalmayan Sanem, dilek ağaçlarından medet ummaya başladı. Can’ın Sanem’in attığı her adımdan haberdar olma isteği ve ona olan duygularını saklayamayışı ilerleyen bölümlerde  belki de onları artık bir ilişki içinde görmemize neden olacak.

4

10. Bölümü İzlemek İçin Tıkla. 

Bunu da beğenebilirsiniz

Kuzgun Şimdi Ne Yapacak?

‘Kuzgun’un dün akşam yayınlanan 10. bölümü de heyecan