5

Göz göze, diz dize olmaktan kendilerini alıkoyamayan Sanem ve Can’ı bir çift olarak görüp göremeyeceğimizi sorguladığımız Erkenci Kuş, 11. bölümü ile unutulmayacak anlara imza attı. “Beraber yalnız kalalım mı?” sorusuna olumlu yanıt veren Sanem, aralarındaki onca engele rağmen Can ile yakınlaşmaya başladı. İkilinin yakınlaşması, artık birbirlerine olan duygularını gizleyemediklerine tanıklık etmemize sebep olurken aralarındaki Polen engeli, hepimizi merak içinde bıraktı.

Sanem Hayallerini Yaşıyor!

Sette yaşanan aksilikler sonucunda çekimin yeniden yapılması şarttı. Bu durum, Can ve Sanem için büyük bir fırsattı. İkilinin denizde birbirlerine yakınlaşmaları sonucunda, sadece bir gün hayalleri için yaşamaya karar veren Sanem, hiç beklemediğimiz kadar cesurdu.

4

Sanem’in Polen Alerjisi!

Artık içinden geldiği gibi davranmakta ısrarcı Sanem, Polen’e karşı savaş ilan ederek, Can’ı kıskandığını doğrulamış oldu. Polen’i göndermek için çalışmalara başlayan Sanem için en önemli şey, Polen’i Can’dan biran önce uzaklaştırmaktı. Doğum günü yaklaşan Polen’in hala bir umudu olduğunu gördüğümüz bölümde, Can bu umuda nasıl bir karşılık verecek?

3

Cey Cey’den Beklenmedik Hamle!

Hiçbir sırrı içinde tutamayan Cey Cey, kendi sırrını tutma konusunda da oldukça başarısızdı. İşte bu an da Cey Cey’e yakışır bir itirafa şahit olduk. Panik atak krizleri ve tatlı heyecanıyla bizleri sürekli güldüren Cey Cey, Ayhan’a olan aşkını söylemiş bulundu. Bu durumu şaşkınlıkla karşılayan Ayhan ise, beklemediğimiz bir tepkiyle bizleri de şaşırttı.

1

Tıpkı Albatros!

Polen’in doğum günü partisini bozmak için her şeyi organize eden Sanem, Güliz’in ortaya attığı iddia yüzünden yeniden hayal kırıklığına uğradı. Albatros’un Can olduğu hayalini kuran Sanem, bu hayalin gerçeğin ta kendisi olduğunu öğrendiğinde Can’dan vazgeçmesi hiç de kolay olmayacak.

2

11. Bölümü İzlemek İçin Tıkla. 

Bunu da beğenebilirsiniz

Kuzgun Şimdi Ne Yapacak?

‘Kuzgun’un dün akşam yayınlanan 10. bölümü de heyecan