onecikan

İş hayatına hızlı bir giriş yapan Sanem, ablası Leyla’nın yerini aratmadı. Ailesinden övgüler toplayan Sanem, artık kendi ayakları üzerinde durarak babasının 40 bin liralık borcunu ödedi bile. Ancak kötü adamın kim olduğunu henüz fark edemeyen Sanem’in saf kalbine borç aldığı patronu Emre’nin yalanları değdi. Bu yalanlara rağmen Sanem, sevimliliği ile Can’ın ilgisini çekmeye devam edecek mi?

Sanem Kırmızı Dosyanın Peşinde!

Emre Bey’in planlarına yardımcı olan Sanem’in başını her durumda belaya sokma konusunda üstüne yok. Aylin’in yolladığı kırmızı dosyanın peşine düşen Sanem, Can’ın dosyayı görmesine engel olayım derken başına neler açacak? Can ise Sanem’e yaklaştıkça 40.yıl partisinde öptüğü kişinin kim olduğunu çözebilecek mi?

2

Aylin’in İstekleri Büyüyor!

Havayolu şirketi için düşünülen kampanya fikrine ulaşmak isteyen Aylin, bu kez daha büyük bir isteğe imza attı. Şirkette üzerine çalışılan kampanya fikrini ele geçirmek isteyen Aylin’in planını Sanem üstlenecek gibi gözüküyor. Babasının isteği üzerine ajanstaki ajanı bulmakta kararlı Can, Aylin’in planlarına engel olabilecek mi?

3

Sanem’e Neler Oluyor?

Sürekli birbirleri ile geçirdikleri zamanı özleyen ikili Sanem ve Can, şimdiden yakınlaşmaya başladı bile. Sanem’in saflığı ve gelecek hayalleri Can’ı büyülerken, Can’ın doğa sevgisi ve plaza dünyasından uzaklığı Sanem’i günden güne daha fazla etkiliyor. İkili arasında yaşanan tatlı kovalamaca, ne kadar ileriye gidecek, merakla bekleniyor.

4

Kampanyanın Kazananı!

Havayolu kampanyasını Sanem’in meşhur Albatros kuşundan ilham alan Can kazandı. Bunun için yapılan kutlamaa Sanem yine kendini Can’ın odasında buldu. Sanem’in kurtulamadığı belalar ve sakarlıklar onu Canla biraz daha yakınlaştıracak mı?

1

2. Bölümü İzlemek İçin Tıkla. 

 

 

 

Bunu da beğenebilirsiniz

Kuzgun Şimdi Ne Yapacak?

‘Kuzgun’un dün akşam yayınlanan 10. bölümü de heyecan