1

Her yeni bölümü merakla beklenen Erkenci Kuş, 4. bölümü ile izleyenlerine kavuştu. Sanem ile Can arasındaki yakınlaşmanın yanı sıra, aralarındaki uyum ve doğallığa kapıldığımız Erkenci Kuş’da Sanem’in kendine itiraf edemediği gerçekleri, babasının borcunu kapatması ve Emre’nin yanındaki gizli yeri öğrenildiğinde bakalım nelerle karşılaşacağız?

Sanem İtiraf Edemedi!

Can’ı kıskandığını bir türlü kendine itiraf edemeyen Sanem, Can’ın sorgulayıcı tavırlarından kurtulmak için Can ile arasına mesafe koyucu bir konuşmaya imza attı. Can bu tepki karşısında mesafeli davranacağını iddia etse de ikili yine dönüp dolaşıp kendilerini birbirlerinin kollarında buldu. Albatros listesinin birinci sırasında yer alması gereken Can, Sanem için ne anlam ifade ediyor?

4

Sanem Ailesini Şaşırtıyor!

Babasının borcunu kapatmak için uğraşan Sanem’in önceliği bu borcu geri ödeyebilmek oldu. Bu durumu saklamak için çırpınan Sanem’in sırrı sonunda ortaya çıktı. Ailesini bir hayli şaşırtan Sanem, yine yalanlar söylemek zorunda kalsa da babasını büyük bir dertten kurtarmış olduğu gerçeği değişmedi. Ancak bu gerçek Nihat’ın bakkalı satmasıyla son mu bulacak ?

3

Ajansta Denetim Var!

Can’ın babasının rahatsızlığından sonra önemli müşteriler peşinde koştuğu gerçeği Aylin’i harekete geçirmişti. Arzu Taş’dan sonra, yine büyük bir müşterinin denetiminden geçecek olan Fikri-i Şahane ajans Aylin, Emre ve arada kalan Sanem’in planlarına yenik düşecek mi? Deren’in öfkesine maruz kalan Sanem’i kimin koruyacağı merakla bekleniyor.

2

Can’dan Baş Döndürücü Hamleler!

Sanem ile konuşmasının ardından kendini frenlemeye çalışan Can’ın pek de başarılı olduğu söylenemez. Ajanstaki denetimde ve fotoğraf çekiminde Sanem ile duygusal yakınlaşmalarını soluksuz izlediğimiz ikilinin birbirini tamamlayışı, izleyenleri büyüledi. Birbirleriyle adeta kovalamaca oynayan ikiliyi gelecek bölümlerde nasıl kararlar bekliyor?

5

4. Bölümü İzlemek İçin Tıkla. 

 

Bunu da beğenebilirsiniz

Kuzgun Şimdi Ne Yapacak?

‘Kuzgun’un dün akşam yayınlanan 10. bölümü de heyecan