1

Her yeni bölümüyle yaz dizilerinin vazgeçilmezi haline gelen Erkenci Kuş, 5. bölümü ile sürprizlerle dolu, eğlenceli ve romantik anlara imza attı. Uluslararası bir parfüm markasının işlerini almak için çırpınan Fikr-i Şahane ajans, adeta şekilden şekle girdi. Önce denetim ardından partide yaşananlardan sonra anlaşma imzalayan iki taraf, Aylin ve Emre engeline takılmaya devam edecek mi, merakla bekleniyor.

Sanem Nerede?

Partide herkesi şoke eden bir gelişmeye imza atan Can, ajansı kurtaracak markayı resmen hiçe sayarak Sanem’in elinden tuttuğu gibi partiden ayrıldı. Partiden ayrılarak kimseye haber vermeden ortadan kaybolan ikili, daha önce şahit olmadığımız samimi ve duygusal anlara imza attı. Sanem, aradığı Albastros’un en yakınındaki Can olduğunu ne zaman fark edecek?

2

Bakkal’ı Kurtaran Can!

Her geçen gün Sanem’i daha yakından tanıyan Can, bakkalı kurtarmanın peşindeydi. Sanem’in mutluluğu için birçok şeyi göze alan gizli kahraman, bakkalı sonunda Sanem ve ailesine geri kazandırmayı başardı. Peki bu olayın perde arkasında Can’ın olduğu anlaşıldığında neler olacak?

3

Motivasyon Kampı!

Ünlü parfüm markasının çalışacağı tüm ajansların davetli olduğu motivasyon kampına Sanem’in zor anları dikkat çekti. Nişanlı olduğu yalanı ile boğuşan Sanem, mahalledeki kasap Osman’ı bu işe dahil etmeyi başardı. Sonunda gizemli nişanlıyla tanışan ekip, diğer taraftan Can ve Sanem arasındaki aşk oyununu anlamlandırmaya çalıştı. Bu karmakarışık durumdan Sanem’in sıyrılışı pek kolay olmayacak gibi gözüküyor.

4

Sanem Açıklama İstiyor!

Motivasyon kampında boy gösteren Aylin, Emre ve Sanem’in arasındaki yüzük sırrını çözmek üzereydi. Yanlış anlaşılmalar silsilesine bir yenisini ekleyen Aylin’in intikamı, şüphesiz çok acı olacak. Fikr-i Şahane üzerinde oyunlar oynayan Aylin’in yeni oyunu Emre’nin peşine mi düşecek?

5

5. Bölümü İzlemek İçin Tıkla. 

 

Bunu da beğenebilirsiniz

Kuzgun Şimdi Ne Yapacak?

‘Kuzgun’un dün akşam yayınlanan 10. bölümü de heyecan