6

6. bölümü ile ekranlara gelen Erkenci Kuş, Sanem’in Can’a olan aşkını itiraf edip etmeyeceği sorusuyla geçerken, Aylin’in yıkıcı oyunu bu itirafı adeta gölgeledi. Babasının hastalığını öğrendikten sonra fotoğrafçılık kariyerinden ve gezgin hayatından vazgeçen Can, Aylin’in beklenmedik hamlesi ile ajanstan ayrılacak gibi gözüküyor. Güçlü duruşu ile tanıdığımız Can’ın üzerine atılan iftiradan nasıl sıyrılacağı merak konusu.

Nişanlı Oyunu Muzaffer’i Üzdü!

Nişanlılık oyununu ustalıkla eline ayağına bulaştıran Sanem, ailesini yine şaşırtmayı başardı. Herkesten sır gibi saklanan Osman ve Sanem arasındaki beyaz yalan, mahalleliyi ayağa kaldırmakla kalmadı, Muzaffer’in resmen kendini kaybetmesine neden oldu. Mevkıbe ve Nihat ise Osman’ı şimdiden damatları olarak benimsedi. Bakalım Sanem ve Osman bu işin içinden nasıl çıkacak?

7

Aylin’den Beklenmedik Hamle!

Kampanya fikirlerini ele geçirme konusunda usta olan Aylin, bu kez beklenmedik bir yola başvurdu. Can Divit ve ajansını bitirmeye çalışan Aylin, Can’ın fotoğrafçılık kariyerine göz koydu. Bu iş için kendi çalışanlarından birini kullananarak, sonunda amacına ulaştı ve Can, uluslararası fotoğrafçılık derneğinden alındı. Can’ın yıllardır emekleriyle kurduğu bu kariyeri, Aylin’in bir hamlesiyle sonlanacak mı?

 5

Can’ı Hiç Böyle Görmemiştik!

Her konuda bir çıkış yolu bulmasına alışık olduğumuz Can, Aylin’in beklenmedik hamlesinden sonra bizi şaşırttı. Tüm emekleri ve itibarı yok sayılan Can, babası için başına geçtiği ajansta kalacak mı sorusu ile baş başa kaldık. Sanem dışında kimseyi görmek istemeyen Can, uzaklaşsa da Sanem’in inadından kaçamadı. Birlikte vakit geçiren ikili her bölüm olduğu gibi bu bölümde de birbirlerine bir adım daha yaklaştılar.

4

Sanem’in Söyleyemedikleri!

Can’a olan aşkının sonunda farkına varan Sanem, bir de Can’ın aradığı kişi olduğunu bilse onu kimse tutamaz herhalde. Emre ile yaptığı iş birliğinin ardından Can’a itiraf konusunda kararsız kalan Sanem, her şeyi göze alıp aşkını itiraf edecekken yaşanan gelişme bir süre daha içinde tutmasına sebep oldu. Gelecek bölümlerde itirafını beklediğimiz Sanem, Can ajanstan ayrılmadan bu isteğini yerine getirebilecek mi?

1

Sanem Gerçeğin Peşinde!

Can’ın düştüğü bu durumdan kendine pay biçen Sanem, her ne olursa olsun artık Emre’nin isteklerini yapmamaya karar verdi. Sanem, Emre’nin kime çalıştığını öğrenmeye çalışırken, Emre ise Aylin ile olan ilişkisini gizlemenin peşindeydi. Ayhan ve Cey Cey’in yardımlarıyla suçlu bulunur bulunmaz Emre, Can ve Sanem yüz yüze geldi. Emre ve Sanem’in konuşmalarına şahit olan Can, Sanem’in yalanlarını öğrenecek mi?

3

6. Bölümü İzlemek İçin Tıkla. 

Bunu da beğenebilirsiniz

Kuzgun Şimdi Ne Yapacak?

‘Kuzgun’un dün akşam yayınlanan 10. bölümü de heyecan