2

Sanem’in Emre’ye inanıp söylemek zorunda kaldığı yalanlar, sonunda Can ile arasındaki mükemmel uyumu noktalamaya başladı. Geçtiğimiz bölümün son sahnesinde Can’a “yanımda kal” diyemeyen Sanem, ajanstan ayrılışına mı , eski hayatına geri dönüşüne mi ve en önemlisi Can’a olan aşkını sineye çekmek zorunda kalışına mı yanacak? 8. bölümü ile ekrana gelen Erkenci Kuş’da bakalım bu soruların yanıtına ulaşabilecek miyiz?

Nihat Neden İşsiz?

Mevkıbe’nin bakkalı çekip çevirme istediğini neye borçlu olduğunu hepimiz az çok tahmin ediyoruz. Elbette ki,  Aysun ile arasındaki iş kadını savaşı. Mahallede bir türlü anlaşamayan ikili, bu kez de yeni bir yarış başlattı. Mevkıbe’nin hırslarının ve inatçı kişiliğinin mağlubu Nihat, bakkalın başına geri geçebilecek mi?

4

Bir Daha O İşe Gitmek İstemiyorum!

Can’ı reddetmek zorunda kalan Sanem, kalbinin acısını ailesinden çıkarmaya başladı bile. Mevkıbe ve Nihat’ın sorularına maruz kalan Sanem, ajansa geri dönmemeye kararlı. Ancak ajansta tek başına işleri yürütmeye mecbur kalan Deren, Sanem’i yeniden işe dönmeye ikna edebilecek mi?

1

Remide Teyze’nin Çabaları!

Ajansa damgasını vuran Remide Teyze ve Can arasındaki bağ, gözlerden kaçmadı. Sanem’in içindeki ışığı ve saflığı gören Remide Teyze, ikilinin birbirine karşı boş olmadığını tek bir bakışta anladı. Toplantıda yaratıcı fikirleriyle dikkat çeken Sanem, Remide Teyze’nin asla kaçırmak istemeyeceği ve yıllardır aradığı çalışan olarak seçildi. Can’ın bir kez daha Sanem’e aşık oluşu ise ikili arasında zor anlara sebep oldu.

3

Sanem’in Pişmanlığı!

Can’ın yurt dışına döneceğini öğrenen Sanem’i durdurmak, Ayhan için bir hayli  zordu. Bu kez Can’ı vazgeçirmeye kararlı gözüken Sanem, karşılaştığı manzara sonrasında büyük bir hayal kırıklığı yaşadı. Bizler “Can’ın mutlaka bir açıklaması vardır” desek de, Sanem’in yaşadığı bu hüzün, hiçbir açıklamayı dinlemeyeceğe benziyor.

5

 8. Bölümü İzlemek İçin Tıkla. 

 

 

Bunu da beğenebilirsiniz

Kuzgun Şimdi Ne Yapacak?

‘Kuzgun’un dün akşam yayınlanan 10. bölümü de heyecan