5

Bir haftalık aranın ardından soluğu Erkenci Kuş karşısında aldık. 9. bölümü ile ekranlara gelen son zamanların gözde dizisinde, Polen’in sürpriz Türkiye ziyareti gündemdeydi. Sanem’in Can’a “Gitme, Dur!” diyeceği sırada ortaya çıkan Polen, Sanem’i adeta kendine getirerek farklı bir Sanem izlememize sebep oldu. İlginç bir şekilde Sanem ile çok iyi anlaşan Polen, Can ve Sanem arasındaki muhteşem uyumu fark ettiğinde neler olacak?

Albatros Adayları Kapışıyor!

Polen’in gelişi ile kendini “Her Şey Yolunda!” mottosuna inandıran Sanem, Can’ı unutmaya kararlıydı. Yaşanan son olaylardan sonra işinden hızlıca ayrılan Sanem, sürpriz kişiliği ile yine bizi şaşırttı ve işine geri döndü. Albatros’u bulma ümidi ile ajansta tanıştığı Levent, Can için kıskançlık sebebi haline geldi. Sanem ile ilgilenmeye başlayan Levent, karşısında Can’ı bulacak mı?

1

Vegan Köfte Tutacak mı?

Mevkıbe’nin iş kadını olma isteği ile bakkalından olan Nihat, evde durmaya daha fazla dayanamadı. Osman’ın kasabında kendine uğraş bulmaya çalışan Nihat ve Zebercet ikilisi mahallede büyük bir ticari girişime imza attılar. Osman’ın Leyla için hazırladığı köfteler mahallelinin ilgi odağı olurken, iş kadını Mevkıbe bu girişime onay verecek mi?

4

Aylin Barış İstiyor!

Emre ile ayrılan Aylin’in maddi manevi gücü günden güne azalıyor. Tabii Aylin bu, mutlaka bir planı olacaktı. Evini ipotek ettirdiğini Emre’ye duyurarak, kendini acındırmak istedi ancak Emre’den beklediği tepkiyle karşılaşmadı. B planını uygulamaya koyan Aylin’in yeni muhattabı Emre değil, Can’dı. İkili arasındaki anlaşmadan Aylin’in ne kazanacağı, merakla bekleniyor.

3

Polen Gerçeğin İzinde!

Polen’i Türkiye’ye döndüren şey aslında Can’ın bu ilişkiyi bitirmiş olmasıydı. Can ile vakit geçirmek ve konuşmak için ısrarcı davranan Polen, Sanem’in yardımına başvurdu. Bu yardımın sonunda karşılaşılan manzara sonucunda Polen ve Can arasındaki ilişki ve Polen’in Sanem ile yakınlığının akıbeti kıyasıya bir mücadeleye mi dönüşecek?

2

9. Bölümü İzlemek İçin Tıkla. 

Bunu da beğenebilirsiniz

Kuzgun Şimdi Ne Yapacak?

‘Kuzgun’un dün akşam yayınlanan 10. bölümü de heyecan