Screenshot_1 (1)

Seyrederken gülmekten kırıldığımız, eşi benzeri olmayan senaryo ve karakterlere sahip, günümüzü iyi geçirmemizi sağlayan neşe kaynağı komedi dizileri iyi ki var!

İşte, hafta sonunu mutlu geçirebilmek, stresli bir günü kolayca atlatabilmek için ruhunuzu canlandıracak birbirinden eğlenceli komedi dizileri!

1- İşler Güçler

İlk aşklarına, ilk reddedilişlerine şahit olduğumuz eğlenceli üç kafadarın maceralarını tekrar tekrar izleyip gülmemek mümkün değil. Dizide unutamadıklarımızın başında gelen Boomcu Onur, Salih Abi, Feride gibi özgün karakterlerin her biri ise başlı başına bir dizi konusu olabilir.

124124

2- 1 Erkek 1 Kadın

Uzatmalı nişanlılar Zeynep ve Ozan’ın eğlenceli hikayelerine tanık olduğumuz 1 Erkek 1 Kadın dizisinde detaylarda gizlenmiş olan mizaha katıla katıla gülmemek elde değil. Yemek yerken, kitap okurken veya film izlerken yaptıkları tatlı atışmalar ile gönlümüze taht kuran Ozi ve Zeyno dizi tarihinin unutulmazları arasına girdi bile!

314134134

3- Seksenler

Seksenli yıllara yetişememiş neslin meşhur şarkıları ve kıyafet tarzını öğrendiği dizi, barındırdığı komik ögelerle hala hafızalarda! Kısa zamanda fenomen olmuş dizi ile geçmişe eğlenceli bir yolculuk yapabilirsiniz!

zenginkizfakiroglanreplik1

4- Geniş Aile

Zeki esprileri ve samimi oyunculuklarıyla unutulmaz komedi dizileri arasına giren Geniş Aile, mahallemizin bıçkın delikanlısı Cevahir ve ailesinin maceralarını anlatıyor. Tek başınıza ya da ailenizle izleyebileceğiniz, gülmekten karnınıza ağrılar girecek dizi, kendinizi mutsuz hissettiğiniz anlar için birebir!

34134234

5- Türk Malı

Geleneksel Türk aile yapısına sıkı sıkıya bağlı Erman Kuzu ve çocukların dadısı Bakiye Kuzu’nun başından geçen
olayları komik ve eğlenceli bir dille anlatan Türk Malı, birbirinden renkli karakterleriyle en çok güldüren komedi dizilerinden biri!

34234234 (1)

6- Benim Annem Bir Melek

Bir gelin-kaynana hikayesi olan Benim Annem Bir Melek, cadı ama bir o kadar da sevimli, her sözü iğneli kayınvalide Neriman’ın oğulları ve gelini arasında geçen olayları komik bir dille anlatıyor. Eğleneceğiniz ve güleceğiniz bir dizi arıyorsanız, Benim Annem Bir Melek sizin için iyi bir alternatif olabilir!

34234234

7- Güzel Köylü

İstanbul’un tekdüzeliğinden bunalan genç bir kızın köye yerleşmesiyle birlikte başından geçen maceralı ve eğlenceli olayları izlediğimiz Güzel Köylü’de tahmin edileceği üzere aşka bolca rastlamak mümkün!

34134134

Bunu da beğenebilirsiniz

Kuzgun Şimdi Ne Yapacak?

‘Kuzgun’un dün akşam yayınlanan 10. bölümü de heyecan