hayat bazen tatlıdır 7. bölüm

Ekranların severek izlenen dizisi Hayat Bazen Tatlıdır, nefes kesen bir bölümle ekranlardaydı. Hayat Bazen Tatlıdır 7. bölümde neler yaşandı?

İntikam planları geceye damgasını vuruyor!

Cerrah, Hayat’ın kendisiyle konuşmama kararı karşısında yıkılmıştır. Hayat’ın da kafası oldukça karışır. Gözde de ablasının son zamanlarda çok dalgın olduğunun farkındadır.

Sevda Burak’la arasını düzeltmek için her şeyi yapsa da her adımı geri teper. Koray, Burak ve Gözde arasındaki yakınlaşmayı engellemek için Sevda ile buluştuğu sırada, Sevda babasını başka bir kadınla görür ve yıkılır. Bu olay Koray ve Sevda arasındaki bağı kuvvetlendirir.

10 B sınıfının liseler arası şarkı yarışması heyecanı okulda büyük bir coşkuya yol açmıştır. Evdeki durumlar nedeniyle yarışmadan vazgeçen Zeynep, Hayat Hoca sayesinde yarışmaya geri döner ve Onur’la düet yapmayı kabul eder. Zeynep ve Onur arasındaki yakınlık giderek artmaktadır.

hayat bazen tatlıdır 7. bölüm

Burak, hocası tarafından yeniden takıma çağrılmanın mutluluğunu yaşarken, iyi bir takıma transfer haberi alır. Burak transferden gelecek paraya güvenerek borç alır ve ailesinin ihtiyaçlarını karşılar. Fakat başına geleceklerden haberi yoktur. Koray intikam planını bir sonraki aşamaya taşır; Burak’ın evine giderek kardeşini arabayla gezdirir ve yemeğe kalır. Daha sonra Burak’ı sevdiklerine zarar vermekle tehdit ederek evden ayrılır.

Gözde ablasının bu durgunluğuna el atmak için Zeynep ve Onur’dan yardım ister. Onur’ ların evinde yemek organize edilir ve Cerrah’la Hayat birbirinden habersiz olarak davet edilir. Gözde ablasının arabasının benzinini boşaltarak Cerrah’la daha çok zaman geçirmesini sağlar. Kendisi de bu esnada Burak’la buluşur ve ikili arasındaki duygular resmen ortaya çıkar.

hayat bazen tatlıdır 7. bölüm

Hayat’la baş başa kalmayı fırsat bilen Cerrah, Öğretmenler Günü hediyesini vermek için Hayat’ı ikna eder. Hayat için, öğrencilerinin isimlerinden oluşan fidanlar diken Cerrah’ın bu sürprizi, Hayat’ı çok şaşırtır ve mutlu eder. İkili arasındaki buzlar erimiştir.

Koray abisinin bağlantılarını kullanarak Burak’ın transfer işini bozar. Sabah törende imza atmayı bekleyen Burak transferin iptal olduğunu öğrenir ve herkes büyük bir şok geçirir.

Transfer işini Koray’ın bozduğu ortaya çıkacak mı? Hayat Cerrah Bey’le konuşmaya devam edecek mi? Burak aldığı haber karşısında nasıl tepki verecek? 8.bölümde görüşmek üzere!

Bunu da beğenebilirsiniz

Kuzgun Şimdi Ne Yapacak?

‘Kuzgun’un dün akşam yayınlanan 10. bölümü de heyecan