içerde 11. bölüm

Pazartesi akşamlarının heyecanı hiç eksilmeyen dizisi İçerde, 11. bölümüyle de sevenlerini soluksuz bir şekilde ekran başına kitlemeyi başardı. İçerde’nin 11. bölümünde neler oldu?

Heyecan Dorukta!

Celal’in, Akın Işık’ı öldürdüğüne şahit olan Alyanak kaçmayı başarır. Hem Yusuf hem de Celal Alyanak’ın peşine düşer. Alyanak’ın adamı olan Selami ile konuşup Alyanak’ın saklandığı yeri öğrenen Sarp, son gelişmeleri Yusuf’a bildirir. Yusuf da ekibini olay yerine gönderir. Yusuf’un ekibinden önce Alyanak’ı bulan Sarp, Alyanak’ın kendisini Necip’le buluşturabileceği ve kardeşiyle ilgili bilgi toplayabileceği umuduyla Alyanak’ın götürdüğü yere gider. Gittiği yerde Alyanak’ın oyununa düşen Sarp’ı ölümden kurtaran ise Mert olur.

içerde 11. bölüm

Eylem’e çocuk kaçırma çeteleriyle ilgili bir e-posta daha gelir. Mail atanların öldüğünü düşünen Eylem, Mert’e durumdan bahseder. E-posta atan kişinin Celal ile ilgili bilgiler vereceğini öğrenen Mert, Eylem’e cevap yazması için ısrar eder. Mert’in ısrarıyla Eylem buluşmak için mail atar ve buluşma yerine gider. Onunla giden ve uzaktan gelişmeleri izleyen Mert, bir adamın peşine düşer. Takip ettiği adamın buluştuğu kişi ise Mert’in hiç unutamadığı geçmişiyle bir kez daha karşı karşıya gelmesine sebep olur. Mert, karşısında, yıllardır intikam almak için beklediği Coşkun’u bulur.

Kardeşini bulmak için yeniden Necip’in izini sürmeye karar veren Sarp’a, Necip’ten bir telefon gelir. Fakat Sarp’ın konuşup Necip zannettiği kişi aslında Necip değildir. Necip yıllar önce ölmüştür ve öldüğüne dair belgeyi Mert, Sarp’ın kaldığı yere bırakmıştır. Necip’le buluşmak için sözleştiği yere giden Sarp, her şeyi anlamış ve Necip diye konuştuğu kişinin müdürü Yusuf olduğunu fark etmiştir. Şimdi Sarp, kendisini en hassas noktasıyla kandırmış bir adamla karşı karşıyadır.

içerde 11. bölüm

Sarp bundan sonra nasıl bir yol izleyecektir? Coşkun’la karşılaşan Mert ailesinin kim olduğunu öğrenecek midir? Tüm soruların cevabı 12. bölümde!

Bunu da beğenebilirsiniz

Kuzgun Şimdi Ne Yapacak?

‘Kuzgun’un dün akşam yayınlanan 10. bölümü de heyecan