içerde 16. bölüm

Olay örgüsüyle izleyenleri her hafta şaşırtmayı başaran İçerde, yeni bölümüyle de nefesleri kesti. İçerde’nin 16. bölümünde neler yaşandı?

Görüntüler Mert’i Ele Veriyor

Melek’i Celal Baba’nın emriyle almaya giden Davut, Sarp’la büyük bir kavgaya girer. Silahların çekildiği bu kavgada Melek araya girer ve kötü bir şey olmasını engeller. Melek’in Davut’la gitmemesi hem Davut ve Sarp hem de Celal ve Melek arasındaki tüm ipleri gerer. Celal, Melek ve Sarp arasında bir ilişki olduğundan şüphelenir ve Melek’in peşine adamlarından birini takar.

Mert, Celal’in Akın Işık’ın karısını öldürdüğüne dair videolara ulaşır. Videoyu Coşkun’a verirse ailesine ulaşma ihtimali vardır fakat Mert videoları kopyalar ve polisin ulaşamaması için siler. Eve gidip videoları incelediğinde ise Sarp’ın Akın Işık’ın karısıyla buluştuğuna dair bir kayıt görür.
içerde 16. bölüm

Eylem, Mert’in evine gelir ve Mert banyodayken bilgisayarda Sarp’ın görüntülerini görür. Sarp’ı korumak için ona haber veren Eylem, Sarp’la buluşmak için evden çıkar. Oysa Mert, bu görüntüleri Sarp’ı kolayca takip edebilmek için kasti olarak Eylem’e göstermiştir. Sarp ise Mert tarafından takip edildiğini anlar ve onu atlatmayı başarır.

Coşkun, Mert Celal’in yanındayken Mert’i arar. Celal’i bitirecek bir belge isteyen Coşkun, Mert’e gerçek adını söyleyecekken Celal araya girer. Coşkun ve Mert arasındaki iletişim Celal için tehlikeli bir hal almaktadır.

Yusuf Komiser vurulmasının ardından uyanır ve Sarp’ı yanına çağırır. Emniyet’e giden görüntülerin boş olduğunu öğrenen Sarp, olay ile Mert’in ilgilendiğini öğrenir. Görüntülerin Mert’in evinde olmasından dolayı Mert’ten şüphelenen Sarp, Mert’in evine gider ve Mert’le karşı karşıya gelir.
içerde 16. bölüm

Yeşim, Celal’in Melek’le yaşadığı tartışmadan çok etkilenmesinden şüphelenir. Celal ve Melek’e gizli bir şekilde DNA testi yaptırır ve Melek’in Celal’in öz kızı olduğu gerçeğini öğrenir.

Yeşim sırrı Melek’e söyleyecek midir? Sarp, Mert’in içerde olduğunu anlayacak mıdır? Tüm soruların cevabı 17. bölümde bizi bekliyor!

Bunu da beğenebilirsiniz

Kuzgun Şimdi Ne Yapacak?

‘Kuzgun’un dün akşam yayınlanan 10. bölümü de heyecan