Icerde_19B_1100x600

Pazartesi akşamlarının reyting rekortmeni dizisi İçerde’de Sarp ve Mert arasındaki savaş gittikçe kızışıyor. Peki, İçerde’nin 19. bölümünde neler yaşandı?

Mert İntikam Peşinde

Coşkun’un Celal Baba’nın emriyle Sarp tarafından öldürüldüğünü düşünen Mert özellikle Sarp’a oldukça öfkelidir. Sarp’tan intikam almak isteyen Mert, onun bir açığını bulmak için takibe başlar.

Yaşar, Celal ve Sarp’a ,yaptıklarının cezasını kesmek için plan yapar. Füsun’un dükkanına silahlı saldırı düzenler. Sarp, bu gizli görev sayesinde sadece kendisinin değil ailesinin de hayatını tehlikeye attığını bir kez daha anlar.

Celal’in öz babası olduğunu öğrenen Melek, Celal’e silah çekmiş ve intihar etmeye kalkmıştır. Celal’in engellemesiyle olay can kaybı olmadan durdurulur. Celal’e olan öfkesi geçmeyen Melek, evden gideceğini söyler. Celal, onu sakinleştirmek için Sarp’ı görevlendirir. Sarp ise Celal’i köşeye sıkıştırmak için Melek’e polise gidip Celal’in, annesinin katili olduğunu itiraf etmesi gerektiğini söyler. Melek ise annesinin izini sürmeye ve teyzesinin yanına gitmeye karar verir. Melek, Mert’in yardımıyla teyzesini bulur.

içerde 19. bölüm
Coşkun, Sarp tarafından kurtarılmıştır ve hastanededir. Uyandığında ise hafızasının yerinde olmadığı ve hiçbir şey hatırlamadığını söyler. Sarp, hastaneye gelip Coşkun’un ölmeğinden şüphelenen Davut’u atlatır ve Coşkun’u hastaneden çıkarır. Oysa Coşkun’un hafızası yerindedir ve Coşkun numara yapmaktadır.

Yaşar tarafından kaçırılmış Alyanak’ı bulmak için iz süren Sarp, Alyanak’ın bıraktığı bir ipuçuyla karşılaşır. Bu ipucu sayesinde Yaşar’ın Gökhan’la yani Yusuf’un eski karısının oğluyla alışveriş için buluşacağını öğrenir. Yaşar’ın amacı Gökhan’ın parasını alıp onu öldürmektir. Gökhan aslında Yusuf’un öz oğludur. Yusuf bu sırrı öğrendiğinde Sarp’ı arayarak Gökhan’ı kurtarmasını ister. Gökhan, aynı zamanda gizli görevde olan bir polistir. Yaşar tarafından vurulur tam öldürülecekken Sarp, Yaşar’ı engeller. Bu sırada Mert gelir ve Sarp’ı tutuklar.

içerde 19. bölüm
Gökhan yaşayacak mıdır? Sarp, içinde olduğu durumdan nasıl kurtulacaktır? Coşkun’un yalanı ortaya çıkacak mıdır? Tüm soruların cevabı 20. bölümde bizi bekliyor.

Bunu da beğenebilirsiniz

Kuzgun Şimdi Ne Yapacak?

‘Kuzgun’un dün akşam yayınlanan 10. bölümü de heyecan