içerde 24. bölüm

Handan aracılığıyla Celal’e yaklaşan gizemli düşman nedeniyle, Mert ve Sarp zor zamanlar yaşıyor. Peki, İçerde’nin 24. bölümünde neler yaşandı?

Mert’in Celal İçin Çalıştığı Açığa Çıkacak Mı?

Celal, Handan ile birlikte çalışabilmek için Handan’ın teklifini kabul etmek zorunda kalır ve Sarp’ı Tahsin’i öldürmesi için görevlendirir. Sarp, bu görevden cinayet işlemeden kurtulabilmek için Celal’i, Handan’ın oyun oynadığına ikna eder. Sarp, Handan’ın önünde Tahsin’i öldürmüş gibi yapar ve Handan gittikten sonra onu Celal’e teslim eder.

Mert, Yusuf’un kendisinden şüphelendiğinden emindir. Açığa çıkmamak için Celal ile iletişim sağladığı SIM kartlarını ulaştıran muhbirin Ayşe olduğunu söyler. Bu haberden sonra bile şüpheleri tam olarak silinmeyen Yusuf, Ayşe’yle Mert’i yüzleştirmeye karar verir. Diğer yandan da Celal, Mert’in açığa çıkmaması için Davut’a, Ayşe’yi öldürmesi için emir verir.

içerde 24. bölüm
Sarp, Ayşe’yi kurtarır ve polislere teslim etmek üzere evin arkasına bırakır. Ayşe’yle yüzleşen Mert’in yalanı ortaya çıkar. Mert, nezarethaneye gireceği sırada kaçar. Mert’in tek çaresi polisleri peşine takıp, Celal ve Handan’ın kaçakçılık yaptığının kanıtı olan yere götürmektir. Mert, polisleri oraya çeker ve onları, Celal’in adamı olmadığına inandırmış olur. Bu sırada Melek de Ayşe’nin yanına gider ve muhbir olduğunu polislere söylemesi için onu ikna eder.

Kaçakçılığı yapılan malların polisler tarafından el koyulması üzerine sinirlenen Handan, zararı karşılaması için Celal’e teklifte bulunur. Celal ya zararı karşılayacaktır ya da Tahsin’i öldürdüğünü kanıtlayan görüntüler sosyal medyaya sızdırılacaktır. Celal, Tahsin’i öldürmediğini söyler ve onu Handan’ın karşısına çıkarır. Handan’ın tüm kozları tükenmişken, patronu Kudret Sönmez çıkagelir. Celal’in karşısına çıkan ve geçmişte Celal’in öldürmeye çalıştığı bir isim olan Kudret, Tahsin’i kaçırtmış ve onu öldürtmüştür. Celal’i ve Sarp’ı bu cinayet nedeniyle zor zamanlar bekliyordur. Çünkü Tahsin’i öldürmüş gibi yaptıkları video oldukça gerçekçidir ve bu kanıtlar Kudret’in elindedir.

içerde 24. bölüm
Kudret, Celal’e nasıl zarar verecektir? Sarp, cinayet suçlamasından kurtulabilecek midir? Merakla beklenen tüm yanıtlar 25. bölümde!

Bunu da beğenebilirsiniz

Kuzgun Şimdi Ne Yapacak?

‘Kuzgun’un dün akşam yayınlanan 10. bölümü de heyecan