içerde 26. bölüm

Pazartesi akşamlarının reyting rekortmeni dizisi İçerde’nin yeni bölümüne Celal ve Kudret arasındaki sıcak savaş damgasını vurdu..

Celal ve Mert Arasındaki İlişki Açığa Çıkacak Mı?

Mert, Kudret’in mekanına girer. Tahsin’i, Celal ve Mert’in öldürmediğini kanıtlayan görüntüleri Kudret’in tetikçisinin telefonundan alır. Tetikçiyi yakalayamaz; fakat bulduğu görüntüler Celal’i kurtarmak için yeterlidir.

Aynı görüntülere sahip olan Sarp, Celal’i Umut hakkında konuşmaya zorlamak için plan yapmıştır. Sarp, Celal’le konuşacağı sırada Melek’ten bir telefon gelir ve Sarp, görüntülerin polisin eline geçtiğini öğrenir. Sarp, Celal’le konuşamaz ve Umut hakkında yine hiçbir şey öğrenemez. Sarp ve Celal serbest bırakılırlar.

içerde 26. bölüm
Mert, tetikçinin peşindeyken, Kudret’in bir adamı, tetikçiyi vurur. Adamın son sözleri Mert’in Celal’in adamı olduğunu Kudret’in bildiği olur. Mert ve Celal artık, daha dikkatli olmak zorundadırlar.

Füsun, Sarp’ı kurtarmak için Celal’i öldürmeye karar verir. Yusuf, Füsun’u durdurur ve Sarp’ın aslında polis olduğu gerçeğini söylemek zorunda kalır. Füsun, bu habere sevinir ve kimseye söylemeyeceğine dair Yusuf’a söz verir.

Sarp ve Davut, Kudret’in iş akışı hakkındaki tüm bilgiyi barındıran çantanın peşine düşerler. Kudret’in adamı Serkan tarafından “Eski Açık” lakabına sahip birinin gazinosuna bırakılan çantayı almak için Sarp ve Davut mekanı basarlar. Kudret’in de amacı, bu çantanın Celal tarafından bulunmasını sağlamak ve Celal’in Mert ile birlikte fotoğrafını almaktır. Çekilen fotoğraflara bakan Kudret, Celal’in Mert ile değil, Davut’la buluştuğunu görür. Çünkü Mert, önceden Kudret’in aralarındaki bağı bildiğini söylemiştir. Celal de bu doğrultuda plan yapmıştır.

içerde 26. bölüm
Celal’in sırrını açığa çıkarmak için harekete geçen Kudret, Celal tarafından yakalanır. Celal, Kudret’i diri diri gömer.

Kudret, ölecek midir? Mert ve Celal arasındaki bağı başka kimse biliyor mu? Sarp bu durumda nasıl bir yol izleyecek? Tüm soruların cevabı 27. bölümde!

Bunu da beğenebilirsiniz

Kuzgun Şimdi Ne Yapacak?

‘Kuzgun’un dün akşam yayınlanan 10. bölümü de heyecan