içerde 27. bölüm

Ekranların soluksuz izlenen dizisi İçerde, aksiyon dolu sahneleriyle izleyiciyi ekrana kilitliyor..

Melek Mi, Mustafa Mı?

Kudret’i bitirmek için onu diri diri gömen Celal, yoldayken Mustafa’nın kaçırıldığı haberini alır. Bunu Kudret’in yaptığından emin olan Celal, Kudret’i gömdüğü yere geri döner. Mezarı açar ama orada Kudret’i bulamaz. Alyanak, Kudret’i mezardan çıkarmıştır ve Sarp da buna şahit olmuştur.

Mustafa’yı kurtarmak için Sarp, Kudret’in peşine düşer. Mustafa’nın bulunduğu eve giren Sarp, Kudret’in adamları tarafından yakalanır.

Celal, Mert’i arar ve Mustafa’nın kaçırıldığını söyler. Mert, Mustafa’yı bulmak için arama çalışmalarına başlar. Mert, Kudret’in adamlarından kurtularak eve girer. Mustafa, bulunduğu evden kaçırılmıştır. Mert, Sarp’ı kurtarır.

içerde 27. bölüm
Sarp’ın kayıp olduğunu anlayan Celal, onun telefon sinyalini takip ettirir ve bir yer bulur. Gittikleri yerde Sarp yoktur ama bir bilgisayar vardır. Bilgisayardan Mustafa’nın videosunu izleyen Celal, onu kurtarmanın başka yollarını arar.

Yeşim’e Kudret’ten bir telefon gelir. Kudret Yeşim’e, Melek’i verdiği takdirde Mustafa’yı bırakacağını söyler. Yeşim, Sarp’ın vurulduğunu ve hastanede olduğunu söyler. Melek, Sarp’ı görmek için hastaneye doğru yola çıkar ve Kudret’in adamları tarafından kaçırılır.

Kudret, Celal’i arayarak Melek ve Mustafa arasında bir seçim yapmasını ister. Kudret’in söylediği ismi bırakıp diğerini öldüreceğini düşünen Celal, Melek’in adını söyler. Fakat Kudret, Melek’i bırakıp Mustafa’yı elinde tutar.

içerde 27. bölüm
Sarp, Kudret’le ilişkisi olduğunu öğrendiği Alyanak’a gider. Alyanak, Kudret’i ikna edebilmek için yalnızca Füsun’dan yardım alınabileceğini söyler. Füsun, Kudret’in aşık olduğu kadının en yakın arkadaşıdır. Mustafa’yı kurtarmak için Kudret’in evine gider. Bu sırada, Celal de Kudret’in evine operasyon düzenleme kararı almıştır.

Mustafa kurtarılabilecek midir? Füsun, kurtarma operasyonundan zarar görecek midir? Tüm soruların cevabı İçerde’nin 28. bölümünde..

Bunu da beğenebilirsiniz

Kuzgun Şimdi Ne Yapacak?

‘Kuzgun’un dün akşam yayınlanan 10. bölümü de heyecan