içerde 28. bölüm

İntikam planları yapan Kudret, yeni bölümde büyük planını uyguladı. İçerde’nin 28. bölümünde neler yaşandı?

Celal, Kudret’e Yenik Mi Düşecek?

Kudret’in elinde olan Mustafa’yı kurtarmak için Davut’un yapacağı operasyon iptal edilir. Çünkü Sarp’ın annesi Füsun, Mustafa’yı kurtarmak için Kudret’in evine gitmiştir. Kudret, Celal’i arayarak oğlunun hala hayatta olduğunu söyler. Mustafa’yı gören Füsun, bu sırada Mustafa’ya bir telefon verir ve fırsatını bulduğunda Sarp’ı aramasını söyler.

Kudret, Celal ile görüşür ve Mustafa’nın yaşaması için bir seçenek sunar. Celal ya tüm yaptıklarını Yusuf’a anlatıp kendini hapishaneye attıracaktır ya da Mustafa’nın ölmesine izin verecektir. Mustafa’dan bir telefon gelir. Sarp ve Mert telefonun geldiği yere giderler; fakat Mustafa’yı orada bulamazlar. Sarp, çöpte bulunan bir yemek kutusunda Mustafa’nın bırakmış olabileceği bir mesaj olduğunu fark eder. Mert, kutudaki mesajın sırrını çözebilmek için kutuyu polislere verir.

içerde 28. bölüm
Kudret’in işlerini yürütenlerden biri olan Fulya, birini öldürür. Evden çıkarken kendisini Davut’un beklediğini görür. Davut, Fulya’yı cinayet işlerken gizlice çekmiştir. Fulya, kendini kurtarmak için Davut’la işbirliği yapmalı ve Kudret’in arkasından oyun oynamalıdır.

Yemek kutusundaki gizli mesaj bir gemiye işaret eder. Mert, gemiye doğru yola çıkar. Celal, Mert’ten Sarp’ı da yanına almasını ister. Fakat Mustafa’nın hayatını kurtarmak için bu operasyona güvenmeyen ve başka çaresi olmadığını düşünen Celal, Yusuf’a gidip her şeyi açıklamaya karar verir. Sarp ve Mert, Mustafa’yı bulurlar. Mert, Mustafa’ya Celal’e aratır. Celal, oğlunun kurtarıldığını anlar ve Yusuf’a her şeyi itiraf etmekten vazgeçer.

içerde 28. bölüm
Davut’un dediklerini yapmak zorunda kalan Fulya, Kudret’in aracına bomba yerleştirir. Araca Kudret’ten önce Handan biner ve otomobil patlar.

Handan kurtulacak mıdır? Kudret, Celal’den intikam almak için bundan sonra nasıl bir plan hazırlayacaktır? Celal’in bir sonraki hamlesi nedir? Tüm sorular 29. bölümde cevap bulacak!

Bunu da beğenebilirsiniz

Kuzgun Şimdi Ne Yapacak?

‘Kuzgun’un dün akşam yayınlanan 10. bölümü de heyecan