içerde 29. bölüm

Pazartesi günlerinin reyting rekortmeni dizisi İçerde’nin yeni bölümünde Kudret, Celal’den intikam almak için büyük bir planı devreye sokar.

Celal Ölecek Mi?

Davut’la işbirliği yapan Fulya’nın arabaya bomba yerleştirmesi sonucu Handan hayatını kaybeder. Kudret’in intikam duygusu Handan’ın öldürülmesi üzerine daha çok güçlenir. Kudret, Celal’in çevresinde olan herkesten intikam almak için kolları sıvar.

Mustafa’nın, Sarp ve Mert tarafından kurtarılmasının ardından Kudret, Yeşim’i arar. Elinde telefon konuşma kayıtları olduğunu söyleyen Kudret, Yeşim’i Celal’e söylemekle tehdit eder. Yeşim, Mustafa’yı kurtarmak için Melek’i vermeyi kabul etmiştir ve bu Celal için kabul edilebilir bir şey değildir. Yeşim, çareyi Celal’e gerçeği söylemekte bulur ve dikkatli olması için onu uyarır. Yeşim ve Kudret sözleşirler ve buluşma yerine Davut, Kudret’i öldürmek üzere gider.

içerde 29. bölüm
Celal’e bir mesaj gelir. Mesajda Kudret’in öldüğü, Davut’un ise yakalandığı yazılıdır. Celal, Mert’ten geldiğini düşündüğü mesajı okur ve onunla buluşmak için çıkar. Oysaki Kudret, Davut’u ve Mert’i kaçırmıştır. Sarp ise bu plana dahil olmaktan son anda kurtulmuştur.

Kudret’in adamları, Celal’e ateş ederler. Celal omzundan vurulur ve Kudret’in adamlarını etkisiz hale getirmeyi başarır. Fakat Kudret, Celal’i bulur ve ona ateş eder. Celal yere yığılır. Kaçırıldığı yerden kaçmayı başaran Mert, isimsiz bir şekilde ambulansı arar, Celal hastaneye kaldırılır. Durumu oldukça ağırdır.

içerde 29. bölüm
Celal’in ölme tehlikesinin olduğunu duyan Sarp, kardeşine hiç kavuşamayacağını düşünür. Bu sırada Coşkun, Sarp’ı arar ve Sarp’a, Celal’i öldürürse kardeşini vereceğini söyler. Melek, Sarp’ın telefon konuşmasını duyar ve Coşkun’un ölmediğini anlar. Sarp, Coşkun’u bulmak için yola düşer. Sarp’ın hareketlerinden şüphelenen Melek de onu takip eder. Yanlış yola sapan Melek, Coşkun’la karşılaşır. Coşkun, Sarp’ın kardeşinin günümüzdeki adının Mert olduğunu söyler.

Sırlar açığa kavuşacak mıdır? Celal yaşayacak mıdır? Tüm soruların cevabı 30. bölümde!

Bunu da beğenebilirsiniz

Kuzgun Şimdi Ne Yapacak?

‘Kuzgun’un dün akşam yayınlanan 10. bölümü de heyecan