Icerde_30B_1100x600

İçerde’nin yeni bölümünde, Melek’in öğrendiği sır herkesin hayatını tehlikeye soktu. Sevilen dizi İçerde’nin 30. bölümünde neler yaşandı?

Melek Gerçeği Söyleyebilecek Mi?

Coşkun’un karşısına çıkan Melek, onun söylediği gerçekle sarsılır. Mert, aslında Sarp’ın aradığı kardeşi Umut’tur. Melek, Mert’i kaçıranın Celal olduğunu ve ardındaki nedeni öğrenir. Celal ile yüzleşmek için hastaneye giden Melek, gerçeği bildiğini belli eder. Celal bu durum karşısında şok olur. Melek, gerçeği söylemek üzere hastaneden ayrılır.

Melek, Füsun’a Umut hakkında bir gerçek öğrendiğini söyler. Durumdan Sarp’ın da haberi olur. Melek, eve yaklaştığı sırada Davut onu kaçırır. Bu emiri Davut’a Celal vermiştir. Amacı; Sarp ve Mert’in gerçeği asla öğrenmemesidir.

içerde 30. bölüm
Celal’in vurulması ile ilgili ifade vermek isteyen görgü tanığı, Mert için büyük bir tehdit oluşturur. Mert, görgü tanığının evine girer ve onu konuşmaması için uyarır. Eylem’in olayın peşine düşmesi üzerine, Mert zor duruma düşer. Görgü tanığının anlattıkları Mert’in yakalanma ihtimalini arttırır fakat; gördüklerinden tam olarak emin olamayan tanık, Eylem’e Mert’i tarif edemez.

Yusuf Komiser, Melek’i kurtarmak ve Sarp’ın kardeşinin yerini öğrenmek için Celal’in evine baskın yapmaya karar verir. Celal’in vurulmasıyla ilgili ifade alma bahanesiyle eve giren Yusuf ve ekibi, evde Melek’i bulamaz. Çünkü Melek, Celal’in emriyle başka bir yere götürülmüştür ve Fulya’nın gözetimindedir.

Melek, bir plan yapar ve kaçmaya karar verir. Kendini kaçmış gibi gösteren Melek, dikkatleri başka yere çekmesinin ardından araba anahtarlarını alıp kaçmayı başarır. Sırrının açığa çıkacağından emin olan Celal, Melek’in konuştuğu herkesin öldürülmesi için Davut’a emir verir.

içerde 30. bölüm
Kudret intikamını almak için sabırsızlanıyordur. Yalnızca Celal’i değil, Sarp’ı ve Mert’i de öldürmek isteyen Kudret, adamlarını devreye sokar.

Melek, bir parkta buluşmak üzere Sarp ve Mert ile sözleşir. Tetikçiyi gören Melek, Mert’in vurulacağı sırada onun önüne geçer ve kurşunların hedefi olur.

Melek yaşayacak mıdır? Melek’i kim vurmuştur? Gerçek ortaya çıkacak mıdır? Tüm soruların cevabı İçerde’nin 31. bölümünde!

Bunu da beğenebilirsiniz

Kuzgun Şimdi Ne Yapacak?

‘Kuzgun’un dün akşam yayınlanan 10. bölümü de heyecan