melek

Melek’in vurulmasıyla birlikte İçerde’de büyük bir gizem daha ortaya çıktı. Mert’in, Celal’in adamı olduğu gerçeği herkesi şok etti. İçerde’nin 31. bölümünde neler yaşandı?

Mert’in Kimliği Açığa Çıkıyor!

Sarp, Celal’in adamı Serkan tarafından vurulmak istenir. Fakat Melek bunu görür ve Sarp’ın önüne geçer. Melek vurulur, hastaneye kaldırılır ama kurtarılamaz. Acısı büyük olan Mert, Sarp’a aynı tarafta olduklarını itiraf eder. Mert’e, olayı çözmek için hastaneye gelen Yusuf’a karşı oyun oynamasını söyleyen Sarp, kesin itirafı ondan almış olur.

Sarp, Mert’in içerde olduğunu Yusuf’a söyler. Yusuf’un kanıta ihtiyacı vardır ve işbirlikçisi sayesinde Celal’in hastane odasına bir ses cihazı yerleştirir. Sarp, Yusuf’a tüm itiraf konuşmalarının gerçekleştiğini söyler. Selim, kaydı almak için gider ve Mert’e yakalanır. Mert, kimseye farkettirmeden kumandayı değiştirir. Celal’in vurulduğu sırada Kudret’i vuran kişinin Mert olduğunu söyleyen görgü tanıdığı başka bir kanıttır. Sema, Musa ve Selim, Mert’i almaya giderler. Merkeze gelen Mert’in polisliğine Yusuf tarafından son verilir.

içerde 31. bölüm
Umut’un kim olduğu gerçeğini öğrenmeyi bekleyen Füsun, Melek’in ölüm haberi Sarp’tan alır. Bu ölüm Sarp ve Füsun’un hem Melek’i kaybetmesine hem de Umut’a olan ümitlerinin yeniden yitirilmesine neden olmuştur. Mert artık açığa alınmıştır. Üstelik, çevresinde ne Eylem ne Füsun ne de Melek yoktur. Mert, yine yalnız kalmıştır.

Coşkun, Sarp’ı arar ve Melek’in sırrı ona söylemediğini anlar. Coşkun, sırların hala güvende olduğunu duyar ve mutlu olur.

Melek’in intikamını almak için ant içen Mert ve Sarp, Melek’i vuran Serkan’ı bulurlar. Mert ve Sarp, Serkan’a Kudret’in yerini söyletmeyi başarırlar. Serkan’ın silah çekmesinin ardından kendini korumaya çalışan Mert Serkan’ı vurur. Serkan ölür.

içerde 31. bölüm
Kudret’in mekanını basan Sarp ve Mert, ona silah doğrulturlar. Tam bu sırada Celal de Kudret’i öldürmek üzere gelir.

Celal, Kudret’i öldürecek mi? Sarp, Mert ile kardeş olduğunu ne zaman öğrenecek? Mert bundan sonra ne yapacak? Tüm soruların cevabı 32. bölümde..

Bunu da beğenebilirsiniz

Kuzgun Şimdi Ne Yapacak?

‘Kuzgun’un dün akşam yayınlanan 10. bölümü de heyecan