içerde 32. bölüm

Melek’in ölümünün ardından açığa çıkan Mert, dizinin yeni bölümünde tüm dengeleri değiştiriyor. Sarp ise kardeşine ulaşmak için elinden geleni yapıyor. Sevilen dizi İçerde’nin 32. bölümünde neler yaşandı?

Sarp Açığa Çıkacak Mı?

Melek’in ölümünden sorumlu olan Kudret’ten intikam almak isteyen Celal, Sarp ve Mert’in de yardımıyla Kudret’in bulunduğu mekanı basar. Celal, Kudret’i silah zoruyla kaçırır; fakat Yusuf tarafından yolda arabalarının önü kesilir. Kudret’i alan Yusuf, onu cezaevine götürür. Celal ise cezaevindeki bağlantıları sayesinde Kudret’i öldürmeyi düşünür; fakat bunu başaramaz. Çünkü Yusuf, içerde olan Kudret’in öldürülmesini engeller.

Sarp, Melek’in açıklamak istediği sır hakkında ardında bir iz bıraktığını düşünür. Melek’in odasına giren Sarp, bir video kaset kabının boş olduğunun farkına varır. Ölmeden önce Celal tarafından alıkoyulan Melek’in kaldığı evi öğrenen Sarp eve doğru yola çıkar. Bu sırada Sarp’ı Melek’in odasında gören Yeşim, durumu Celal’e haber verir. Sarp’ın bir şeyler peşinde olduğunu anlayan Celal de eve doğru yola çıkar ve kaseti Sarp’tan önce bulur. Umut’un Mert olduğu gerçeğinin kanıtı olan kaseti Sarp’ın gözleri önünde ateşe atan Celal, büyük sırrın üzerini bir kez daha kapatmayı başarmıştır.

içerde 32. Bölüm
Mert, Sarp’ın hareketlerinden ve Yusuf’un sürekli Celal’in karşısına çıkmasından şüphelenir. Sarp’ın hala polis olabileceği hakkında kafasında soru işaretleri olan Mert, Alyanak’ın yanına gider. Sarp’ın cezaevinde olduğu sırada aynı koğuşu paylaşmış olduğu Alyanak, Sarp’la nasıl tanıştığını anlatır. Mert, bunların hepsinin bir kurmaca olabileceğini düşünmektedir. Geçmişte, Ömer için yapılan operasyonda Sarp’ın kendi canı pahasına Mert’in hayatını kurtarmış olması ise Mert’in bu durumdan emin olmasını sağlar. Resmi olarak Celal’in adamı olmaya devam eden Mert, Sarp’ı takip eder ve onun Yusuf ile buluştuğuna şahit olur. Mert artık emindir, Sarp içerdedir.

Mert, öğrendiği gerçeği Celal ile paylaşacak mıdır? Sarp, içinde bulunduğu durumdan nasıl kurtulacaktır? Sarp ve Mert, kardeş olduklarını öğrenecekler midir? Tüm soruların cevabı 33. bölümde!

Bunu da beğenebilirsiniz

Kuzgun Şimdi Ne Yapacak?

‘Kuzgun’un dün akşam yayınlanan 10. bölümü de heyecan