içerde 39. bölüm

Sevilen dizi İçerde, soluksuz izlenen final bölümüyle ekranlardaydı..

Yılmaz Ailesi İçin Güzel Günler Yakında!

Geçmişin hesabını kapatmaya niyetli olan Sarp, Celal’i tutuklar. Fakat acımasız mafya babasını hapse göndermek o kadar da kolay olmayacaktır..

Yaşananlara şahit olan Davut, Celal’i kaçırmak için plan yapar. Celal’i taşıyan aracın tünele girmesiyle birlikte yolu kapatan tırları gören Haluk Müdür, bir kumpasın içine düştüklerini anlar. Çıkan çatışmayı fırsat bilen Davut ve Minik, Celal’i kaçırmak için harekete geçer. Celal’in yakalanmaması için zaman kazanması gerekmektedir. Minik, polisleri oyalarken Davut Celal’i kaçırır. Bu uğurda kendini feda eden Minik, polislerin açtığı ateş sonucu vurulur.

Evlerinde huzur içinde, birbirlerinden ayrı kaldıkları zamanı telafi etmeye çalışan Yılmaz Ailesi’nin güzel anları, Haluk Müdür’ün Celal’in ellerinden kaçtığı haberiyle mahvolur.

içerde 39. bölüm
Celal, oğlunu arar ve hakkında söylenilenlerin doğru olmadığını söyler. Bu sırada komiser, Celal’in yerini tespit edebilmek için, telefondan, arama yapılan numaraya ulaşır. Sarp, yeri tespit edilen Celal’in saklandığı mekana baskın yapan ekibin başındadır. Bu sırada arka kapıdan kaçmayı başaran Celal, bir kez daha ellerinden kurtulmuş olur.

Eylem’e evlilik teklifi etmeyi düşünen Umut, Sarp’tan yardım ister. Birlikte alışverişe çıkan Yılmaz Kardeşler, Umut’un evlilik teklifi ile ilgili plan yaparlar. Eylem’e lunaparkta evlilik teklifi yapacağı sırada Celal çıkagelir ve her şeyi mahveder. İntikam yemini eden Celal, Umut’u kaçırır.

Lunaparkın ortasında ne yapacağını bilemez bir halde kalan Eylem, Sarp’ı arar ve Umut’un başına gelenleri anlatır. Umut’un yerini öğrenmek isteyen Sarp, Alyanak’a işbirliği teklif eder. Başta bu teklifi reddeden Alyanak, daha sonra Sarp’ın safına katılmaya karar verir. Düşmanları tarafından köşeye sıkıştırıldığını anlayan Davut, herkesin önünde kendini vurur ve ölür.

içerde 39. bölüm
Öfkeden gözü dönen Celal, Umut’u mezbahaya kapatır. Fakat Sarp kardeşini kurtarmak için geri dönmüştür.

Hapse konulan Celal için artık günahlarının bedelini ödeme vaktidir. Kendini hücrenin tavanına asan acımasız mafya babası, hayatına son verir!

Bunu da beğenebilirsiniz

Kuzgun Şimdi Ne Yapacak?

‘Kuzgun’un dün akşam yayınlanan 10. bölümü de heyecan