icerde

İçerde Dizisi Hayranlarının İlgisini Çekecek Ayrıntılar

Ekranlarda yerini aldığı günden beri, her bölümüyle izleyicilerin beğenisini kazanan ve heyecan fırtınası estiren dizi İçerde, polisiye dizilere yeni bir soluk kazandırdı. İçerde’yi diğer polisiye dizilerden ayıran 7 özelliğe göz atmaya ne dersiniz?

Kesin Diye Bir Şey Yok

Bir yerde, Celal’i yakalayıp kardeşine dair bilgi almak ve onu bulmak isteyen Sarp, bir yerde Celal’i korumak için elinden geleni yapan polis Mert.. “Tamam, bu sefer kesin Celal’in işi bitti” dediğimizde bile, Mert ortaya çıkıyor. Yani İçerde’de kesin diye bir şey yok. Her an her şey değişebiliyor.

icerde28

Gizemli Bir Senaryo

Elbette, polisiye dizilerin pek çoğunda gizemli bir senaryo mevcut. Fakat seyirci, karakterlerin ne yaptığını bilir ve olacakları tahmin edebilir. İçerde’de bunun tam tersi yaşanıyor ve bu durum İçerde’yi, diğer polisiye dizilerden daha özel kılıyor.

2.-Gizemli-Bir-Senaryo-300x200@2x
İçerde, birbirinden iyi yaratılmış karakterlerden ve bu karakterlere mükemmel bir şekilde hayat veren oyunculardan oluşuyor. Çoğu polisiye dizisinde karşılaştığımız asık suratlı karakterler yerine, mafya babası Celal, polis Mert esprili yaklaşımlarıyla diziye tat katıyorlar.

icerdecelal

Kardeş Sevgisinin Yaptıramayacağı Şey Yok

İçerde’yi diğer polisiye dizilerden farklı kılan bir diğer özellik de senaryonun, karakterlerin aileleri etrafında örülmüş olması. Kardeşi için hapiste yatan ve nefret ettiği adamın sağ kolu bile olmayı kabul eden Sarp’ın, Umut’u bulmak için yapamayacağı şey yok.

icerdekardes

Aşk

Sarp’ın Melek’le, Mert’in Eylem’le yaşadığı aşk, bazı şeyleri gizlemelerine neden olabiliyor. Her ne kadar ikisinin de öncelikleri başka olsa da, bir karar alırken sevgililerini de düşünmek durumunda kalıyorlar. Bu da olayların akışını zaman zaman değiştirebiliyor.

icerdeask

Karakterlerin Hassas Noktaları

İçerde dizisindeki hiçbir karakterin kesin çizgileri yok denebilir. Örneğin, dediğim dedik Celal Baba bile, konu kızı Melek olunca yelkenleri suya indirebiliyor. Yusuf Müdür, oğlum dediği Sarp’ı, Celal’i bitirmek için kandırabiliyor.

icerde6

Bol Aksiyon

Her polisiye dizide olan aksiyon, İçerde dizisinde de oldukça fazla. Karakterler, sadece peşinde olduklarını takip etmekle kalmıyor; aynı zamanda onlarla, dövüş sanatlarını da kullanarak yüzleşiyorlar. Bu da aksiyou oldukça arttırıyor.

icerde1

Bunu da beğenebilirsiniz

Kuzgun Şimdi Ne Yapacak?

‘Kuzgun’un dün akşam yayınlanan 10. bölümü de heyecan