içerde

Soluksuz izlenen dizi İçerde’de şaşkınlıktan dilimizin tutulduğu çok an oldu. Karakterlerden, olay örgüsüne kadar her sahnede öldük öldük dirildik! Bazı sahneler vardı ki, aklımıza kazınmayı başardı.

İşte, bir sonraki hareketini ve cümlesini asla tahmin edemediğimiz karakterlerden ağzımızı açık bırakan 9 olay!

1- Mezuniyetine 1 hafta kala Polis Okulu’ndan apar topar atılan Sarp için adalet anlamını yitirdi. Çok istediği mezuniyet törenine elinde bir silah ve adalet arayan bir kişinin çaresizliğiyle geldiğinde ekranlara kilitlendik!

2- Baba-kız arasında yaşanan en kötü anlardan biri olabilir belki de.. Celal Baba’nın Melek’e vurduğu an, şaşkınlıktan bir süre ekrana bakakaldık!

3- Kardeşlerin kavuşmasını her birimiz gözlerimiz yaşlı izledik. Ayrıca bu sahne, duygusallığın yanı sıra, oyuncu seçimlerinde ne kadar doğru bir karar verildiğini gösterir nitelikteydi!

4- Sarp ve Melek’in aşkının nihayete erdiğini gösteren bu sahnede, onların adına mutlu olurken, bir yandan da bu aşkın ileride yaşayacağı sıkıntıları düşünmeden edemedik!

5- Affı olmayan Celal Baba tahminlerimizin üzerinde bir olaya imza attı! Kendisinden biraz merhamet dilemek isterdik!

6- Melek’in vurulması hiç şüphe yok ki, hepimizi şoke etti! Üzüntüyle ve yaşadığımız şaşkınlıkla birlikte, Sarp ve Mert’in sürükleneceği yıkımı düşündük.. Acı haber Celal Baba’yı ise ne yazık ki hasta yatağında yakaladı!

7- Kudret ile yaşadığı husumet sonrası hepimiz içten içe bu anın bir gün geleceğini biliyorduk bilmesine ama Celal Baba’nın vurulma anı yine de bizlerde şok etkisi yaratmayı başardı!

8- Yusuf Müdür’ün oğlu tarafından Sarp’ın polis kaydının silinme sahnesi büyük şaşkınlık yaratmasının yanı sıra olayların daha da fazla karışacağı duygusu yarattı!

9- Yıllardır peşinde olduğu ve takıntısı haline getirdiği Celal tarafından vurulan Yusuf Müdür’ün öldüğü sahne, şaşkınlıktan hepimizi koltuklarımıza çiviledi!

Bunu da beğenebilirsiniz

Kuzgun Şimdi Ne Yapacak?

‘Kuzgun’un dün akşam yayınlanan 10. bölümü de heyecan