adem

45. bölümü ile ekrana gelen İstanbullu Gelin’de Faruk önemli bir adım atarak Adem’i aile pikniğine davet etti. Pikniğe katılan Adem, böylelikle hem kardeşleri ile olan bağını güçlendirme şansı buldu hem de Esma Sultan tarafından kabul gördü. Peki Halim’in ortaya çıkışı bu mutluluğa gölge mi düşürecek?

Aileye Hoşgeldin!

Reyhan yüzünden yaşanan ölüm tehlikesinin şokunu üzerinden atmaya çalışan Faruk, önemli bir karar aldı ve Adem’e dost elini uzatmaya karar verdi. Adem’i aile pikniğe davet eden Faruk, Adem’den dostane bir karşılık aldı. Bu durum iki kardeş için yeni bir yolculuğun başlangıcı olacak mı?

esma

Osman’sın Sen!

Akif ve Senem’in düğünü sırasında Burcu’nun söylediklerini duyduğu için Osman’a tepkili olan Faruk, sonunda aynı Adem’e yapmış olduğu gibi Osman’a da ikinci bir şans vererek bizleri yüzleşmelerine şahit etti.  Abi kardeş, birbirlerine kendi nedenlerini anlattılar ve sonunda sarılıp barıştılar. Peki birçok kişi Osman’ın hislerini öğrenmişken bu durum Süreyya’nın kulağına ne zaman gidecek ya da ne şekilde gidecek?

osman

Sevgi Dilenmek!

Piknik sırasında ufak bir rahatsızlık yaşayan Burcu’nun yaşadığı süreç ona düğün gecesi yaşananları tekrar hatırlattı. Böylelikle Osman’ın Irak’a gidişindeki asıl sebebi anlayan Burcu, oldukça önemli bir karar aldı ve nişanı
bozarak Osman’ı terk etti. Yıllarca annesinden, babasından ve son olarak Osman’dan sevgi dilenen ama bulamayan Burcu, kendine nasıl bir yol çizecek?

burcu

Bir Mutluluk Bir Hüzün!

Adem için yaşadığı mutluluk onun için yeni ve güzel bir durum olsa da bir yanı hala mutluluğun peşinden kötü bir şey geleceğini yansıtıyordu. Halim’in gitmeden oynayacağı son bir kozu vardı, o da “Adem Boran”. Halim’den gerçekleri öğrenen Adem, gelecek bölümlerde nasıl bir yol izleyecek merakla bekleniyor.

ademm

45. Bölümü İzlemek İçin Tıkla.

Bunu da beğenebilirsiniz

Kuzgun Şimdi Ne Yapacak?

‘Kuzgun’un dün akşam yayınlanan 10. bölümü de heyecan