onecıkan

46.bölümü ile ekrana gelen İstanbullu Gelin’de bu hafta olaylar bir aylık zaman atlaması ile karşımıza çıktı. Peş peşe gelen güzel haberler, Boran Konağı’nda uzun bir aradan sonra tekrar şenlik havasına sebep oldu. Adem ise kandırılmış olmanın verdiği hayal kırıklığı içindeydi. Ancak bu defa çok daha planlı olduğuna şahit olduk. İlerleyen bölümlerde Adem’in planları nasıl işleyecek?

Melek Yüzlü Şeytan! 

Kızının hastalığı yüzünden bir süredir acı çeken İpek, Ada’nın iyi haberleriyle birlikte sonunda kendini toparlamayı başardı. Süreyya’ya dostluk eli uzatan İpek, acaba bundan sonra daha iyi biri mi olacak diye düşündürürken, kızının iyi haberlerini alır almaz eski planlarına geri döndü. Fikret’i boşanmaktan vazgeçirmek ve Boran Konağı’ndaki yerini sağlamlaştırmak için her şeyi yapabilecek olan İpek eline geçen tüm fırsatları değerlendirmeye başladı. İpek, bundan sonra kurduğu tuzaklarla istediğini elde edebilecek mi yoksa daha büyük bir tuzağın piyonu mu olacak?

ipek

Müzikten Kopamamak! 

Adem’in evinde gerçekleşen kutlama yemeğinde Süreyya’nın müzik aşkı yeniden gündeme geldi. Adem Dilara’ya tam destek olurken, Süreyya aynı desteği Faruk’tan göremedi. Bu durum Süreyya’nın hem Faruk’a tepki göstermesine hemde Dilara’ya karşı içinde bir kıskançlık oluşmasına sebep oldu. İlerleyen günlerde bu albüm çalışması Dilara, Faruk ve Süreyya ilişkilerini ne yönde ve nasıl etkileyecek?

esma

İkinci Raund!

Aile pikniğinden sonra Burcu ve Osman’ın ayrılığının ardından, Burcu kendini arkadaş çevresine ve eğlenceye verirken, Osman ise kendi kabuğuna çekildi.  Küçük bir depresyon haline giren Osman, neyi yanlış yaptığını, Burcu’nun onun için ne kadar değerli olduğunu ve onu özlediğini fark etti. Osman, partide hem Burcu’ya asılan hem de sürekli konuşmalarını bölen Burcu’nun arkadaşına  o mülayim ve sakin tavrından çıkarak öyle bir tepki gösterdi ki hem Burcu’yu hem de bizleri şaşırttı. Osman Burcu’nun verdiği ikinci şansı nasıl değerlendirecek?

osman

Ters Köşe!

Esma Sultan, uzun süredir başkanlığını yaptığı yardım vakfının bir sonraki seçiminde görevi bırakma kararı alarak radikal bir karar vermişti. Başkan olarak katılacağı son etkinlik gecesinde onun ricası üzerine Süreyya sahneye çıktı ve ayrıca ona güzel bir sürpriz hazırladı. Peki Esma Sultan hangi konuda ani bir karar değişikliğine gitti?

esmaa

Oyun İçinde Oyun!

Halim tarafından manipüle edilen Adem, öfkeyle hareket etmek yerine daha planlı hareket etmeyi seçmişti. Faruk’a güvendiği için kendini suçlayan Adem, planlar kurmaya başladı bile. Faruk ve Halim’in pazarlık videosunun Fikret İpek ve Süreyya tarafından izlenmesi Faruk ve Süreyya’nın arasını bozacak mı?

adem

 

46. Bölümü İzlemek İçin Tıkla. 

Bunu da beğenebilirsiniz

Kuzgun Şimdi Ne Yapacak?

‘Kuzgun’un dün akşam yayınlanan 10. bölümü de heyecan