oncıkan

Sürprizlerle dolu bir bölüme daha imza atan İstanbullu Gelin, 47. bölümü ile ekranlardaydı. Şaşırtıcı kararlar ve itirafların yer aldığı bölümde,Faruk ve Süreyya arasındaki buzlar erirken, Murat ve Bade’nin kesin kararı ile konak hüzne boğuldu. Boran Konağı’nda yeni kararların ortaya çıktığı bu günlerde Murat ve Bade’nin hamlesi kolay sindirilebilecek mi?

Konaktan Destek!

Murat’ın kararlılığı, Bade’nin kafasındaki soru işaretlerini kaldırmayı başardı. Kendi ayakları üzerinde durmaya karar veren Murat ve Bade’nin konaktakileri ikna etmek için gösterdikleri çaba, Osman’ın kararına gölge düşürdü. Nurgül ve Bade’nin nasıl ayrılacağı, birbirlerine sarf edeceği sözler ise merakla bekleniyor.

murat

Osman Vazgeçiyor mu?

Osman ve Burcu arasında yaşanan atışma ve gerginlikler, Osman’a uzun bir düşünme fırsatı vermişti. Burcu’nun yokluğunda kendini yalnız hisseden Osman, aslında Burcu’ya kısa sürede ne kadar değer verdiğini anlayabildi. Irak’a gitmekten vazgeçen Osman, Burcu ile evlilik kararını sorunsuz devam ettirebilecek mi?

osmanburcu

İpek’in Keşkesi!

Ada’nın hastalığından sonra anne baba olarak birarada kalmayı tercih eden Fikret ve İpek, kızları için büyük bir mücadele verdiler. Fikret’in Esra’ya olan aşkı henüz bitmemiş olsa da İpek’in özürlerini ve keşkelerinin işe yarayıp yaramayacağı büyük bir merak konusu. İpek’in özürleri ise ne kadar içten?

ipek

Faruk’un Hamlesi!

Adem’e kurduğu tuzak yüzünden pişmanlık duyan Faruk, Süreyya ile arasının bozulmasının ardından yeni bir adım atmaya kararlıydı. Adem’e bir itiraf peşinde olan Faruk, onunla ilgili yaptığı geçmiş tüm planlarını açıkladı. Peki, Adem’in bu duruma vereceği tepki, dostça bir yaklaşım içinde mi karşılanacak?

adem

Buzlar Eriyor mu?

Uzun zamandır mutluluk tablosu çizen Faruk ve Süreyya, geçtiğimiz bölümde büyük bir tartışma yaşamışlardı. Aralarında güven problemi yaratan bu büyük olay, Süreyya’nın kalbini kırdı. Emir için bir araya gelen çiftin barışması Faruk’un özrüne mi bağlı?

faruk

47. Bölümü İzlemek İçin Tıkla. 

 

Bunu da beğenebilirsiniz

Kuzgun Şimdi Ne Yapacak?

‘Kuzgun’un dün akşam yayınlanan 10. bölümü de heyecan