oencıkan

48.bölümü ile ekranlara gelen İstanbullu Gelin’de bu hafta hem Boran Konağı’nda hem de holdingte değişim rüzgarları esti. Bir tarafta Murat ve Bade’nin ayrılışıyla konaktaki boşluğu diğer tarafta ise, Adem’in Faruk’la yüzleşmesi ve bu yüzleşmenin sonuçlarıyla holdingte taşların yerinden oynayışına ve güç dengelerindeki değişime şahit olduk. Bu değişimin merkezinde bulunan iki isim, Adem ve Esma Sultan, bundan sonra neler yapacak?

İpek’in Yükselişi!

Adem, Faruk ile konuştuktan sonra İpek’in yapmış olduğu yönlendirmeler sayesinde yeniden öfkesine yenik düştü ve planına tam gaz devam ederek ilk hamlesini yaptı. Şirketteki hisselerini satma kararı alan Adem’in hisselerini de İpek’in babasının sağladığı finansman ile Fikret aldı ancak hisseler İpek’in üstüne geçirildi. Kazandığı bu yeni güçle İpek’in ilk hamlesi ne olacak?

ipek

Hamamda Sefa mı Yoksa Sürpriz Cefa mı?

Her şeyden habersiz bir halde konağa gelen Burcu kendini bir anda hamamda Esma Sultan’ı yıkarken buldu.  Esma Sultan, Burcu’dan evlendikten sonra konağa yerleşmelerini ve bunun için Osman’ı ikna etmesini istedi. Dağılan ailesini toparlamak isteyen Esma Sultan’ın hamlesine karşılık Burcu’nun tepkisi ne olacak?

burcu

Başa Sardı Esma Sultan!

Adem ve Faruk hesaplaşmasından sonra ortalık iyice karıştı. Süreyya’nın Faruk’u Adem ile konuşmaya yollayan kişi olduğunu öğrenen Esma Sultan anında tepkisini gösterdi ve gelini ile arasına tekrar bir set çekti. Adeta eski günlere hızlı bir dönüş yaşandı. Esma Sultan otoritesi geri döndü. Kim kimi kendi istediği şekle sokacak? Kazanan Esma mı yoksa Süreyya mı olacak?

esma

O Kadar Kötü Olamazsın Adem!

Faruk’un samimiyetine değil, İpek’in dolduruşlarına inanmayı seçen Adem sonunda harekete geçti. Önce hisselerini Fikret ve ipek çiftine devrederek, Fikret’i Faruk karşısında kuvvetli duruma geçirdi. Daha sonra ise Faruk’a bir tuzak kurdu. Fikret’in Boran Jet projesi başarıyla sonuçlanacak mı yoksa Adem’in bir komplosundan başka bir şey değil mi?

adem

Akif’in Hayal Kırıklığı!

Adem ile işler istediği gibi sonuçlanmayınca Faruk hıncını Akif’ten çıkardı. Halim meselesinde inisiyatif kullanan ama bunu eline yüzüne bulaştıran Akif, bunun bedelini çok ağır bir şekilde ödedi. Lise yıllarından beri arkadaşı ve hatta kardeşi gibi olan adam tarafından kovuldu. Hayatının golünü atarak tanıştığı arkadaşından hayatının golünü yedi.  Peki bundan sonra Akif kendi yoluna mı gidecek yoksa bu iki arkadaşın arasına giren buz dağları eriyecek mi?

akif

48. Bölümü İzlemek İçin Tıkla. 

Bunu da beğenebilirsiniz

Kuzgun Şimdi Ne Yapacak?

‘Kuzgun’un dün akşam yayınlanan 10. bölümü de heyecan