onceıkan

49. bölümü ile ekranlara gelen İstanbullu Gelin’de Faruk’un ortadan kaybolması, konağı hüzne boğdu. Tüm şüphelerin sahibi Adem’in bu konuyla bir ilgisinin olup olmadığı, bölüm boyunca akıllarda soru işareti yarattı. Peki, Faruk sorunsuz ve sağlıklı bir şekilde bulunabilecek mi?

İpek’e Zor Soru!

Süreyya, Faruk’un kayboluşunun ardından adeta deliye döndü. Herkesin direkt olarak suçlu ilan ettiği Adem, Süreya’nın da aklındaki ilk isimdi. Dilara’yı Adem’in davranış ve sözleri ile ilgili sorguya çekilirken verdiği detay, tüm okları İpek’e çevirdi.

süreyya

Adem’in Çabası!

Boran Konağı’nda suçlu ilan edilen Adem, kendisini aklamak adına Faruk’u bulma görevini üstlendi. Adem’in Faruk hakkında söyledikleri ise hepimizi şaşkına çevirdi. Faruk’un hayatta kalması için dua eden Adem’in gerçekten de bu konuyla ilgisi yok mu?

adem

Artık Anne Kız Oldular!

Faruk’un yokluğunda hüzün ortaklığı yaşayan Esma Sultan ve Süreyya hiç beklenmedik bir şekilde birbirlerine destek oldular. Süreyya’nın “Esma Hanım” sözleri, artık tarihe karıştı. Esma Hanım, artık Süreyya’nın annesi oldu. İkilinin duygu dolu konuşmalarının ardından, gözyaşlarımızı tutmakta zorlandık.

sds

Esma’nın Özrü!

Sürpriz bir şekilde Boran Konağı’nı Faruk’a kavuşturan isim, Adem oldu. Bu durumun ardından tüm şüpheleri ortadan kaldıran Adem’e karşı birçok kişinin özür borcu ortaya çıkmış oldu. Bu özrü yerine getiren ilk kişi Esma Sultan olurken, Adem’e attığı adım ile soğuk rüzgarlara son verdi.

esma

49. Bölümü İzlemek İçin Tıkla. 

Bunu da beğenebilirsiniz

Kuzgun Şimdi Ne Yapacak?

‘Kuzgun’un dün akşam yayınlanan 10. bölümü de heyecan