gozde

50.bölümü ile ekrana gelen İstanbullu Gelin’de Gözde’nin tekrar ortaya çıkışı Faruk’u oldukça huzursuz etti ve bu huzursuzluk Süreyya’nın da gözünden kaçmadı. İşleri olabildiğince sessiz bir şekilde halletmek isteyen Faruk, Akif’i devreye soktu. Acaba Akif bu işi halletmeyi başarabilecek mi yoksa yine eline yüzüne mi bulaştıracak?

Siren’den Sürpriz Atak!

Burcu ve Osman’ın düğünü giderek yaklaşırken Siren, kızına Garip’e hem de tüm Boran ailesine büyük bir sürpriz yaptı ve İstanbul’a genç kocasıyla geldi. Bu genç koca aynı zamanda Garip’in eski ortağının oğlu olan Boğaçtı. Peki böyle hızlı bir evlilik gerçekleştiren Siren’in gerçek amacı neydi?

siren

Düğün Telaşı!

Siren’in gelişiyle birlikte Osman ve Burcu için düğün hazırlıkları daha da hızlandı. Siren, tüm organizasyonu ayarlama görevini kendi üstüne alarak düğün hazırlıklarını adeta domine etti ve kararları kendine göre vermeye başladı. Bakalım Osman, Siren’in emrivakilerine daha ne kadar tahammül edecek?

osman

Babasız Baba!

Bu bölüm oldukça gördüğümüz Adem için en önemli gelişme, aldığı anlamlı karar ve bu karara Dilara’yı da ortak etmesi oldu. Artık baba olmak istediğini söyleyen Adem, Dilara’nın çekincelerine rağmen kararlı duruşuyla onu da ikna etmeyi başardı. Artık baba sıfatına kavuşan Adem’in öfkesi dinecek mi? Nasıl bir baba olacağı ise, merakla bekleniyor.

dilara

Aldatan Kim?

Akif, Faruk’un başına saran Gözde konusunu temizlemek isterken okları kendi üstüne çekti ve Sanem, Akif’in kendini aldattığını düşünmeye başladı. Akif’in Gözde ile buluşacağını öğrenen Senem, Dilara ve Süreyya’yı çağırarak baskın yapmaya karar verdi. Sanem, aldatılanın kendi olduğunu düşünürken, Süreyya taşları yerine oturtmayı başardı. Bakalım Süreyya öğrendiği bu ağır gerçeği nasıl kaldıracak ve çift bu süreci nasıl atlatacak?

süreyyaü

50. Bölümü İzlemek İçin Tıkla. 

Bunu da beğenebilirsiniz

Kuzgun Şimdi Ne Yapacak?

‘Kuzgun’un dün akşam yayınlanan 10. bölümü de heyecan