5

51. bölümü ile ekranlara gelen İstanbullu Gelin’de şok bir karara şahit olduk. Burcu ve Osman arasında yolunda gitmeyen şeyin ne olduğu ise hepimizi merakta bıraktı. Faruk ve Süreyya’nın geçtiğimiz bölümde yaşadığı gerginliğin izlerinin silinip silinmeyeceği bölüm boyunca göz kırpmadan izlememize sebep oldu.

Osman Nerede?

Düğün günü ortalıktan kaybolan Osman, herkesi meraklandırdı. Onu bulan Süreyya’ya ise sakinleştirme görevi kaldı. Peki Osman’ı düşündüren ve hatta telaşlandıran şey neydi? Osman’ın düğün günü aldığı Hayır yanıtının sebebi ise gelecek bölümün merakını şimdiden hissettirdi.

1

Büyük Sır Ortaya Çıktı!

Nazif ve Gülistan’ın Esma Sultan’dan sakladığı beşik sırrı sonunda ortaya çıktı. Bu sırla birlikte İpek’in gerçek yüzünü öğrenen Esma Sultan Nazif ve Gülistan’ı konaktan uzaklaştıracak mı?

2

İpek’e Büyük Ders!

Esma Sultan, İpek’e öyle bir ders verdi ki hepimiz hayretler içinde izledik. İpek’in Esma’dan aldığı bu darbe onu daha farklı planlara itecek gibi gözüküyor. Özellikle Esma ve Süreyya arasındaki yakınlığa tahammül edemeyen İpek, Esma’nın gönlünü tekrar kazanabilecek mi?

3

İkilinin Son Şansı!

Faruk ve Süreyya’nın arasına kara kedi gibi giren Gözde, Süreyya’yı oldukça yıprattı. Faruk’a güvenmek isterken sürekli yenik düşen Süreyya Esma’nın ve konaktaki diğer herkesin desteğini kazandı. Peki, ikili arasındaki buzlar giderek yükselirken, barışmalarına şahit olabilecek miyiz?

4

51. Bölümü İzlemek İçin Tıkla.

 

 

 

Bunu da beğenebilirsiniz

Kuzgun Şimdi Ne Yapacak?

‘Kuzgun’un dün akşam yayınlanan 10. bölümü de heyecan