6

Burcu’nun nikah masasında verdiği cevap, konakta gerginliklere yol açtı. Önce Faruk ve Süreyya sonrasında Esma ve Garip arasındaki gerilim hat safhadaydı. Osman’ın kendini suçlu hissedişi de cabası. Akif ve Senem’den gelen sürpriz gelişme konaktakileri bir nebze olsun barıştırabilecek mi?

Faruk ve Süreyya Atışması Tam Gaz!

Faruk ve Süreyya, Gözde konusundan sonra tam barıştılar derken ikili arasındaki gerginliklerin sonu gelmedi. Bu kez sorunları ise Faruk’un Osman hakkındaki düşünceleriydi. Hamilelik hormonlarından dolayı duygusallığı ve kırılganlığı en yükseklerde yaşayan Süreyya, evliliğini çıkmaza sokmaya kararlı.

1

Baba Kızın Duygulandıran Konuşması!

Garip ve Siren nikahtan sonra kızları için oldukça endişeliydi. Burcu’nun neden böyle bir karar verdiğine anlam veremeyen Garip’in Burcu’ya olan öfkesine şahit olduk. Tabi bu öfkenin sebeplerinden birisi bu kararın Esma ile olan ilişkisine zarar vermesiydi. Türkiye’den annesiyle birlikte gitmeye karar veren Burcu’nun babasına vedası ise hepimizi gözyaşlarına boğdu.

2

Osman’ın Pişman mı?

Burcu’nun neden “hayır” dediği anlaşıldıktan sonra tüm suç okları Osman’a çevrildi. Osman’ın nikahtan kaçışı Garip, Esma ve Osman’ı aynı masa etrafında topladı. Garip, Burcu’nun kararı karşısında mahcup hissederken öğrendiği gerçekle Osman’dan hesap sormaya kararlıydı. Peki, Osman için bu kaçışın gerçek sebebi neydi?

3

Sürprizli Gelen Mucize!

Akif ve Senem’in beklediği an sonunda geldi. Nikahtan sonraki tüm gerginlikleri bir rafa kaldırmayı başaran bebek Süreyya’yı göz yaşlarına boğdu. Bu andan sonra Faruk ile birlikte sadece bebeğini düşünmeye karar veren Süreyya’nın kırgınlığı son bulacak mı?

4

İpek’in Değişimi!

Esma’nın İpek’in yaptıklarını öğrenmesinin ardından yaptığı ağır konuşma sonuç vermeye başladı. Fikret’e ve kızı Ada’ya daha ilgili ve içten davranmaya çalışan İpek, içindeki kötülüklerden kurtulacak mı? Esma Sultan bu değişimi gördüğünde İpek’le arasındaki soğuk savaşı bitecek mi?

5

52. Bölümü İzlemek İçin Tıkla.

Bunu da beğenebilirsiniz

Kuzgun Şimdi Ne Yapacak?

‘Kuzgun’un dün akşam yayınlanan 10. bölümü de heyecan