onceıkan

Sezon finaline yakışır bir bölüme imza atan İstanbullu Gelin, uzun bir araya gitmeden önce 53. bölümde yaşanan tüm olayları merakta bırakmayı başardı. Adem’in oyunu ile sarsılan Boran ailesi ilk darbeyi Fikret’in içeri düşmesi ile yaşadı. Adem’in yıkıcı planı Boran Konağı’nı derinden etkilerken; Süreyya’nın beklenmedik sancısı konaktaki kötü havayı temizleyebildi mi? İpek’in çabaları hiçbir şeyi değiştirmeye yetmedi ve en büyük darbe Boran Konağı’ nın kaybedilmesi ile gerçekleşti. Bakalım gelecek sezon neler olacak? Boran ailesi  eski gücüne tekrar kavuşabilecek mi?

Beni Uyandırmayın! 

Yaşadıkları onca gerginlikten sonra erken doğum yapan Süreyya, daha önce bebeğini kaybettiği için aynı acıyı tekrar yaşamanın endişesi ile çok büyük bir korku yaşadı. Bebek erken doğduğu ve doğum sırasında oksijensiz kaldığı için bir süre küvezde tutuldu ancak korkulan olmadı ve Yaz bebek ailesi ile birlikte hastaneden ayrıldı. Acaba gelecek sezon erken doğumun herhangi bir yan etkisini Yaz bebekte görecek miyiz?

2

İpek’in Çabası!

Esma Hanım ile yaptığı konuşmadan sonra değişim sinyalleri veren İpek, Fikret hapse düşünce bu işin arkasında Adem’in olduğundan emindi. İpek’in ele geçirdiği fotoğraflar ile Faruk, Adem’i tehdit ederek Fikret’i gözaltından kurtardı. Hepimizi şaşırtarak daha iyi bir insana dönüşmeye başlayan İpek, gelecek sezonda bizleri yeni karakteri ile mi karşılayacak?

1

Kısa Süren Mutluluk! 

Bu bölüm yaşanan tüm bu karmaşa içerisinde Dilara, Adem’e duymak isteyebileceği en güzel haberi verdi ve hamile olduğunu müjdeledi.  Dünyanın en mutlu insanı olan Adem, çocuklar gibi şendi adeta ancak mutluluğu oldukça kısa sürdü. Faruk ve Adem arasında yaşanan hesaplaşma. Tabi her şeyi Dilara da duydu ve Ademi terk etti. Adem yine tek başına kaldı. Acaba Dilara bu çocuğu doğuracak mı yoksa aldıracak mı ya da Adem’i nasıl affedecek?

3

Anılar Elden Gidiyor mu?

Boranların en değerli varlığı olan konakları tehlikedeydi. Esma Hanım’ın doğduğu, büyüdüğü, çocuklarını büyüttüğü konak. Yani onun tarihi, evi her şeyi. Hisseler dibe vurunca alacaklılar kapıya dayandı ve Boranlar borçları kapatmak için her şeylerini satmak zorunda kaldılar.  Hal böyle olunca konaktan ayrılmak en çok Esma Hanım’a zor geldi. Bakalım gelecek sezon konağı geri almayı başarabilecekler mi? Sonuçta yeni sahip oldukça zorlu biri.

4

Asıl Güç! 

Adem, iki sezondur süren mücadelesinin ardından sonunda istediğine kavuştu. Boranlar’ı yendi ve Boran konağının yeni sahibi oldu. Ama bu hedefe giderken hem ailesinden hem karısından hemde doğmamış çocuğundan oldu. Evet, o kazandı ve güçlü olan oldu ama asıl güç nedir? O sadece boş bir binayı ele geçirdi ancak geri kalan her şeyi kaybetti. Ailesi olmayan güçlü ama yalnız bir adam.  Acaba gelecek sezon Adem bu öfkelerini bir kenara koymayı başarabilecek mi?

5

53. Bölüm(Sezon Finali) İzlemek İçin Tıkla. 

 

Bunu da beğenebilirsiniz

Kuzgun Şimdi Ne Yapacak?

‘Kuzgun’un dün akşam yayınlanan 10. bölümü de heyecan