merve oya

Ufak Tefek Cinayetler izliyorsanız, Merve ve Oya’nın atışmalarına aşinasınız demektir! Lise yıllarında başlayan rekabet ve düşmanlık üzerinden yıllar geçmesine rağmen dinmeyip daha da alevleniyor. Oya’nın hayatlarına yeniden girişiyle düzeni bozulan ve tehdit altında hisseden Merve lafını esirgemek şöyle dursun, elinden geleni ardına koymuyor! Oya’da intikam almak için geri döndüğünden bu ikilinin kavgaları dur durak bilmiyor.

Merve ve Oya Yüzleşiyor!

Edip’in kulübün yönetimini almasıyla iyice gerilen ve düzeninin tehdit altında olduğunu hisseden Merve soluğu Oya’nın kapısında alıyor. Nüfuzunu kullanıp Edip’i Sarmaşık’tan attıracağını söyleyen Merve gözdağı vermekten ve ben buradayım demekten hiç çekinmiyor! Ancak karşısındaki Oya eski tanıdığı Oya değil ve onun da hala söyleyeceği şeyler var!

Şok Karşılaşma!

Merve, Serhan’ın hayatından biri olduğundan şüphelenip, şeytanın bile aklına gelmeyecek bir tuzak kuruyor! Serhan’ın telefonundan rehberdeki herkese mesaj atıyor ve elinde bir buz kıracağıyla beklemeye başlıyor! Bu mesaja ilk karşılık verenin Serhan’ın sevgilisi olacağından emin olduğu planda tahmin edersiniz ki koştura koştura gelen Oya oluyor! Bununla beraber Merve şüphelerinden emin oluyor!

Büyük Yüzleşmede Korkunç Kaza!

Bu büyük yüzleşmede ipler artık geriliyor ve kopma noktasına geliyor! Merve de Oya da eteklerindeki taşları dökmeye başlıyorlar. Oya’nın Merve’ye Serhan’la birbirlerine aşık olduklarını söylemesiyle, Merve iyice çileden çıkar ve ağzına geleni söyler. Oya, artık kaybedecek bir şeyinin kalmadığını ve ölürken Merve’yi de yanında götüreceğini söyleyip arabayı iyice hızlandırır.

Büyük Yüzleşme!

En sonunda Merve, Oya ve Serhan birlikte yüzleşiyor! Serhan olan bitenden bezmiştir ve bir çözüm bulunmasını istiyordur! Ancak Merve yuvasının yıkılmasını öyle elleri bağlı izleyecek birisi değildir! Serhan olayların konuşularak çözüleceğini sansa da bu ikili artık o aşamayı çoktan geçmiştir!

 

Bunu da beğenebilirsiniz

Kuzgun Şimdi Ne Yapacak?

‘Kuzgun’un dün akşam yayınlanan 10. bölümü de heyecan