kara sevda 36. bölüm

Sezon finaliyle herkesi göz yaşlarına boğan Kara Sevda yeni sezonuyla da tempoyu hiç düşürmeden bizleri ekranlara kilitlemeyi başardı.

Peki Kara Sevda’nın 36. bölüm neler oldu?

Ozan’ın ölümüyle yıkılan Nihan bir acı haber daha alır ve babasını da kaybettiğini öğrenir. Tüm bu yaşananlardan Kemal’i sorumlu tutan Nihan, Kemal’e büyük bir öfke duymaya başlar. Ancak içinde hala söküp atamadığı büyük bir aşk vardır.

Emir hastanede ölüm kalım savaşı verirken, mahkeme günü geldiğinde herkes Kemal’in tutuksuz yargılanacağını düşünür. Ancak Galip çoktan adaletin seyrini değiştirmek için gücünü ortaya koymuştur. Tüm bunlar yaşanırken Nihan’ın verdiği ifadeyle Kemal’in kaderi tamamıyla değişir.

Zeynep ise Emir ile aralarındaki ilişkinin ortaya çıkmasından korkarak ailesinden kaçmak için harekete geçer. Ancak başına geleceklere engel olamaz. Otobüse bineceği sırada şiddetli bir ağrıyla yere yığılır ve gözünü bir hastanede açar. Doktorun ona bebeğini kaybettiğini söylemesiyle büyük bir sinir krizi geçirir ama şimdilik bunu Vildan’dan saklamak zorundadır.

Emir ameliyattan çıktıktan sonra karşılaştığı manzara karşısında büyük bir şok geçirir. Bacağının tutmaması sonucu sinir krizi geçirirken bir taraftan da Ozan öldüğü için artık Nihan’ı asla yanında tutamayacağını anlar.

Kemal, Emir ve Galip’in hapishanede tuttuğu adamların gölgesinde kabus gibi günler geçirir. 
Kendisine dünyayı dar eden gardiyan yüzünden tecritte tek başına kalmıştır. Ancak bu süre boyunca kimsenin kendisine bir faydası dokunmadığını ve adaleti kendisinin sağlaması gerektiğini anlar.

Emir, Nihan’ı elinde tutabilmek için en büyük kozunu da oynar ve Nihan’ın bebeğini kaçırır. Bu durum karşısında çılgına dönen Nihan, Emir’den hesap sormak ve bebeğini bulmak için hemen İstanbul’a döner. Ancak ne yaparsa yapsın Deniz’i bulamaz. Nihan’ın artık son bir çaresi kalmıştır. Kemal’e her şeyi anlatacak ve yardım isteyecektir.

Cezaevine geldiğinde ise Kemal Nihan’ın hiç beklemediği bir şekilde tepki verir ve Nihan’ın hiçbir şey anlatmasına fırsat vermez.

Ozan’ın intihar süsü verilen ölümüyle yakından ilgilenen komiser Hakan, özel eşyaları arasında Zeynep ve Emir’in teknede çekilmiş fotoğraflarını bulur ve aklında bambaşka sorular oluşur. Bu arada zaman geçmiş, Kemal’in hapishanede çektiği acılar artık son bulmuştur.

Bebeğini ne pahasına olursa olsun Emir’den kurtarması gerektiğini bilen Nihan, Kemal’in tahliye olduğu gün bir kez daha yardım istemek üzere Kemal’in karşısına çıkar.

Bakalım 37. bölümde neler olacak? Kemal Nihan’a yardım etmeyi kabul edecek mi?

Bunu da beğenebilirsiniz

Kuzgun Şimdi Ne Yapacak?

‘Kuzgun’un dün akşam yayınlanan 10. bölümü de heyecan