kara sevda 37. bölüm

Yeni sezona hareketli bir başlangıç yapan ve ilk sezonunda bağlanan tüm düğümleri yavaş yavaş çözülen Kara Sevda’da tansiyon yine çok yüksek!

Peki Kara Sevda 37. bölüm neler oldu?

Kemal intikam ateşiyle yanmaktadır. Hapishanede kendine zarar veren herkesten intikam almaya kararlı. Yaşadıklarının hesabını sormak onun yapmak istediği tek şey. Çektiği acıları düşününce onun arkasında olmamak elde değil.

İntikam planlarıyla yanıp tutuşan Kemal’i tahliye gününde büyük bir sürpriz beklemektedir. Nihan, kızını Emir’in elinden kurtarabilecek tek kişinin Kemal olduğunu çok iyi bilerek ondan yardım istemeye karar vermiştir. Ancak Leyla ve komiser Hakan’ın araya girmesiyle Nihan ve Kemal bir araya gelemez.

Nihan’ın evlerini yakması üzerine Emir yeni ev bir tutar ve Deniz’e bakması için Zeynep’i yanına alır. Kendi bebeğini kaybetmiş olmanın verdiği acı ve Deniz’i Emir’in bebeği sanmasıyla ona sevgiyle bakan Zeynep bir yandan da panik içindedir.

Nihan, Deniz’i Emir’den kurtarmak için her yolu dener. Emir’in peşine taktığı özel dedektif çok geçmeden Emir tarafından devre dışı bırakılır. Nihan bu kez komiser Hakan’dan yardım ister ancak Emir bir James Bond filmindeki kötü adamlar kadar planlı şekilde bu ihtimali de çoktan düşünmüş ve komiser Hakan’ı kendi tarafına çekmiştir. Nihan’ın çaldığı her kapı yüzüne kapanır.

Bu sırada Kemal ise Nihan’a olan öfkesini kusmak için ona küçük bir sürpriz hazırlar. Arabasına sakladığı uçurtma ve cama çizdiği sonsuzluk işaretiyle Nihan’ı uçurtma tepesine çağırır. Bu durum karşısında umutlanan Nihan, Kemal’e her şeyi anlatmaya karar verir ancak karşısında artık eski Kemal yoktur.

Bir yandan Hüseyin, ailesini yeniden bir araya toplamak ve eski mutlu günlerine kavuşmak için akşam yemeği düzenlemeye karar verir. Zeynep ve Tarık bu yemeğe katılmak istemeseler de mecbur kalırlar. Üstelik Zeynep’in başka bir sorunu daha vardır, Deniz’i bırakacak hiçbir yer bulamadığı için yanında getirmek zorunda kalır.

Deniz, Zeynep’in odasında ağladığı sırada Kemal onun sesini duyar ve kızıyla ilk defa bir araya gelir. Ancak Zeynep’in apar topar odaya girmesiyle Kemal’in kızıyla zaman geçirmeye fırsatı olmaz.

Her şeye rağmen Kemal’in tüm şartlarını kabul edip ne isterse yapacağını söyleyen Nihan bir kez daha Kemal’in evine gider. Ancak Kemal, Nihan’ın kalemini kırar ve ona asla yardım etmeyeceğini söyler.

Nihan artık tek başına kaldığını anlar ve çaresizlik içinde Emir’e döner. Deniz’e kavuşan Nihan intikam yemini eder ve kendine Emir’i yaptığı her şeye pişman edeceğinin sözünü verir…

Yeni bölümde ortalık yine çok kızışacak! Bakalım Kara Sevda’nın 38. bölümünde neler olacak?

Bunu da beğenebilirsiniz

Kuzgun Şimdi Ne Yapacak?

‘Kuzgun’un dün akşam yayınlanan 10. bölümü de heyecan