kara sevda 41. bölüm

Kara Sevda 41. bölümüyle izleyicilerini ekran başına kilitlemeyi başardı.

Peki Kara Sevda 41. bölümde neler oldu?

40. bölümün sonunda Kemal’in dinlediği telefon kaydıyla, Ozan’ın ölümünün intihar değil, cinayet olduğunu anlaşılır. Kemal artık gerçeği ortaya çıkarmak, Ozan’ın ölümünün arkasındaki sır perdesini aralamak ve Nihan’a olan vicdan borcunu ödemek için çok daha büyük bir çaba harcayacaktır.

Bu cinayet olayıyla ilgili Kemal’in ilk hareket noktası Zeynep olur ancak Zeynep, Kemal’in sorularından kaçmak için elinden gelen her şeyi yapar.

Bir yandan Emir, Kemal’in telefon kayıtlarına ulaştığından habersiz, onun bu ölümü araştırmasından şüphelenir ve Kemal’e karşı daha sert hamlelerde bulunur.

kara sevda 41.bölüm

Nihan’ın Kozcuoğlu Holding’in %30 hissesine sahip olmasından rahatsız olan Galip ise ona büyük bir tuzak kurarak Emir’in gözünde Nihan’ı bitirmek ister.

Bir toplantı için Nihan’ı Ankara’ya gönderen Galip, Nihan ve Kemal’in aynı uçağa binmesini sağlar. Ancak Leyla’nın yardımıyla Galip’in planını öğrenen Nihan, uçaktan iner inmez başka bir uçakla İstanbul’a geri dönerek hem Galip’i şok eder hem de bir kez daha Emir’in güvenini kazanır. Böylece planladığı geleceğe bir adım daha yaklaşmış olur.

Kemal ise Nihan’la yaklaştıkça, Asu’yla olan ilişkisini ve evlilik kararını sorgulamaya başlar. Asu’ya kendinden vazgeçmesini, ona mutlu bir gelecek sunamayacağını söyler. Ancak Asu Kemal’den vazgeçemez.

Eda ve Nihan eğlenmek için dışarı çıktıkları bir gecede Nihan’ın yolu yine Kemal’le kesişir. İkisi de eski günlerini hatırlarken birbirlerinden sonsuza kadar nefret edeceklerini söyleyerek aşklarını nasıl sonsuza kadar kalplerinde yaşatacaklarını söylerler.

Bakalım Kara Sevda 42. bölümde neler olacak?

Bunu da beğenebilirsiniz

Kuzgun Şimdi Ne Yapacak?

‘Kuzgun’un dün akşam yayınlanan 10. bölümü de heyecan