kara sevda 42. bölüm

Bitmeyen bir aşkın sırlarla buluştuğu dizi Kara Sevda 42. bölümüyle de sevenlerini ekran karşısına kitlemeyi başardı. Kara Sevda’nın 42 bölümünde neler oldu?

Ozan’a Adım Adım

Nihan, Kemal’in aracılığıyla, Ozan’ı zehirleyen kişinin Emir olduğunu öğrenir. Emir’in amacı Ozan’ı kaçırıp Nihan’ın kalbini kazanmaktadır. Nihan’ın üzerinden bir yıl geçmesine rağmen durumdan haberdar olmaması Ozan’ın ölümüyle ilgili şüpheleri Emir’in üzerine çeker.

kara sevda 42. bölüm

Kemal, Ozan’ın intihar etmediğini, öldürüldüğünü düşünmektedir. Zehir’le birlikte, deniz yoluyla Ozan’ı kaçıracak olan teknecileri bulur ve konuştururlar. Ozan’ı kaçırması için anlaşılan tekneci planın öğle saatlerinde iptal olduğunu söyler fakat bu zamanlama Emir’in söylediğiyle uyuşmamaktadır. Kemal, Emir’in yalan söylediğinden emin olur. Üstelik Kemal’in şüpheleri doğrudur fakat gerçeği kimse bilmiyordur. Ozan, Emir ve Zeynep aşkını öğrenmesi nedeniyle Emir tarafından öldürülmüş ve intihar süsü verilmiştir.

Vildan, içerisinde Deniz’in Kemal’in kızı olduğu sırrını barındıran defteri bulur ve okur. Sadece Nihan’ın bildiği sırrı artık Vildan da biliyordur.

kara sevda 42. bölüm

Kemal ve Nihan, gece buluşup Ozan’ın cezaevinde yaptığı telefon konuşmalarını dinlerler. Konuşmaları dinledikten sonra Nihan da Ozan’ın ölümünün intihar olmadığından şüphelenmeye başlar.

Kemal, cep telefonunu Zeynep’in odasında unutmuş gibi davranır. Zeynep, telefonu karıştırdığında Kemal ve Nihan’ın gece buluşacaklarını öğrenir ve Emir’e haber verir. Emir, Kemal’in evine gider fakat Nihan’ı bulamaz. Kemal’in amacı Zeynep ve Emir’in görüşmesini engellemektir ve bu amacını başarır. Emir, Zeynep’in oyuna geldiğini düşünür ve onunla bağlarını koparır. Kemal, Emir’in kamera kayıtlarına bakacağını düşünüp Nihan’ın o gece evden ayrıldığına dair tüm görüntüleri sildirir ve geride Nihan’ı zor durumda bırakabilecek hiçbir iz bırakmaz.

Kemal’in ofisine Deniz ile ilgili gerçeğin yazılı olduğu defter kurye aracılığıyla getirilir.

Acaba Kemal bir kızı olduğunu öğrenebilecek midir? Defteri kim göndermiştir? Emir’in Ozan’ı öldürdüğü gerçeği su yüzüne çıkacak mıdır? Tüm soruların cevabı 43. bölümde!

Bunu da beğenebilirsiniz

Kuzgun Şimdi Ne Yapacak?

‘Kuzgun’un dün akşam yayınlanan 10. bölümü de heyecan