kara sevda 46. bölüm

Çarşamba akşamlarının reyting rekortmeni dizisi Kara Sevda, 46. bölümüyle de hayranlarına heyecan ve aşk dolu anlar yaşattı. Kara Sevda’nın 46. bölümünde neler yaşandı?

Kara Sevda’da işler karışıyor

Nihan’ı kurtarmak için buzhaneye giden Kemal, Reşat ile karşılaşır. Başına silah doğrultan Reşat’ı etkisiz hale getiren Kemal, Nihan’ı buzhaneden çıkarmayı ve onu kurtarmayı başarır. Olay yerinden uzaklaşan Kemal ve Nihan, telefonlarına gelen sesli mesajla Asu’nun intihar ettiği haberini alırlar ve Asu’nun evine doğru yola çıkarlar. Bu arada Reşat, buzhanede Kemal’i gördüğü ve Kemal’in birini kurtarmaya çalıştığı bilgisini Emir’e verir.

Asu’yu hastaneye götüren Kemal ve Nihan, Asu’nun hayatta kalmasını sağlarlar. Kemal’in buzhanede birini kurtarmaya çalıştığını öğrenen Emir, Nihan’ın kendisini takip ettiğinden şüphelenir. Emir, Nihan’ı arar ve Nihan’dan, Asu’nun intihar girişiminde bulunduğunu ve hastanede olduğunu öğrenir.

kara sevda 46. bölüm

Bu arada Kemal, Galip’i kaçırdığı gerekçesiyle polisler tarafından aranmaktadır. Polisler hastaneye Kemal’i yakalamaya gelirler fakat bulamazlar. Kemal, Zehir’den olayı çözmesi ve suçsuzluğunu kanıtlayabilmesi için yardım ister. Zehir, imzasının taklit edilebilmesi için Emir ile iş birliği yapan kuryenin ve Galip’i kaçıran adamların peşine düşer. Emir ve Galip’le iş birliği yapan adamlar, polise suçlarını itiraf ederler. Zehir’in imzasını taklit ederek belgede sahtecilik yaptıkları için Emir ve Galip şikayetlerini geri çekmek durumunda kalırlar ve Kemal aklanır.

Emir, Nihan’ın Kemal ile hala görüştüğünden ve kendisine oyun oynadığından şüphelenir. Aklındaki soru işaretlerini gidermek için, Nihan’a Kemal’i aratır ve buluşmak istediğini söyletir. Emir, Kemal ve Nihan’ın buluşmasını uzaktan izler ve konuşmaları Nihan’a yerleştirilen böcek sayesinde dinler. Ama Kemal’in söyledikleri hem Nihan’ı hem de Emir’i şok eder; Kemal, yeniden Asu’yla evlenme kararı almıştır.

kara sevda 46. bölüm

Nihan, üzerine çektiği şüpheleri nasıl dağıtacaktır? Kemal, Emir’in oynamak istediği oyunu biliyor mudur? Kemal ve Asu yeniden bir araya gelecekler midir? Bütün soruların cevabı 47. bölümde bizi bekliyor.

Bunu da beğenebilirsiniz

Kuzgun Şimdi Ne Yapacak?

‘Kuzgun’un dün akşam yayınlanan 10. bölümü de heyecan