KaraSevda_59B_1100x600

Kara Sevda’nın yeni bölümünde, Ozan’ı öldürenin Zeynep olduğuna dair videoyu izleyen Kemal ve Nihan yine büyük bir sınavın içindeydiler. Peki, Kara Sevda’nın 59. bölümünde neler yaşandı?

Kemal, Katilin Zeynep Olduğuna İnanmıyor!

Nihan ve Kemal’in videoyu izlemesinin ardından Zeynep evden kaçar. Emir, Zeynep’e yardım eder ve onu bir eve yerleştirir. Nihan, hemen suç duyurusunda bulunur. Kemal ve Nihan arasındaki aşkın bu gerçekle biteceğini düşünen Emir yanılıyordur. Asu, Tufan’a Nihan’ı takip ettirir ve Kemal ile Nihan’ın buluştuğunu öğrenir. Bu bilgiden sonra Asu, kendi planını gerçekleştirmeye karar verir.

Asu, Zeynep’in ailesi için yazdığı mektubu Nihan’a yollar. Mektup üzerindeki emlakçı ismi sayesinde Nihan, Zeynep’in yerini bulur. Asu böylece amacına ulaşmış olur. Nihan, Zeynep’i iter. Zeynep’in kanaması başlar ve çocuğunu düşürme riski oluşur. Zeynep’in hamile olduğunu öğrenen Nihan, bebeğin suçsuz olduğunu düşünür ve Zeynep’i hastaneye götürür. Bebeğini düşürmeyen Zeynep, hastaneden Emir tarafından kaçırılır.

kara sevda 59. bölüm
Nihan, katilin Zeynep olduğundan eminken Kemal, Zeynep’in kullanıldığını ve katil olmadığını düşünüyordur. Ozan’ın odasında kamera olması ve tüm görüntülerin iletilmemesinden şüphelenen Kemal, gerçeği gün yüzüne çıkarmak için Hakan ile iş birliği yapmaya karar verir. Zeynep’in kaçması ise bunu zorlaştırıyordur.

Zeynep’in hapishaneye girmemesini istemeyen Emir, onun kaçması için plan hazırlar. Ayhan sayesinde Zeynep’in kaçacağını öğrenen Kemal, Nihan’a Zeynep’in kaçacağı yeri söyler fakat kendisi yoldaki bir kazadan dolayı geç kalır. Vildan ise Hakan’dan Ozan’ın intihar etmediğini, öldürüldüğünü öğrenir ve Nihan’ı takip eder. Nihan’ın cebindeki mektubu gizlice okuyan Vildan katilin Zeynep olduğunu biliyordur. Vildan, Zeynep’i vurmak için silahı doğrultur Nihan, annesinin elinden silahı almak için atılır fakat Zeynep vurulur.

kara sevda 59. bölüm
Zeynep’i Nihan mı, Vildan mı vurmuştur? Kemal, Zeynep’i kurtarabilecek midir? Olay yerine gelen Emir’in Zeynep ile olan bağı netleşecek midir? Tüm soruların cevabı 60. bölümde!

Bunu da beğenebilirsiniz

Kuzgun Şimdi Ne Yapacak?

‘Kuzgun’un dün akşam yayınlanan 10. bölümü de heyecan