kara sevda 60. bölüm

Kara Sevda’nın yeni bölümünde, Ozan’ın katili olduğu düşünülen Zeynep’in vurulmasının ardından bütün dengeler değişti. Kara Sevda’nın 60. bölümünde neler yaşandı?

Gerçeğe Doğru!

Zeynep’in kaçacağı limana gelen Vildan’ın, Zeynep’i vuracağını gören Nihan, annesinin elinden silahı almaya çalışır. Bu sırada Zeynep vurulur. Zeynep’i kendisinin vurduğunu düşünen Nihan, büyük bir şok geçirir. Onu oradan uzaklaştıran ise Emir olur.

Kemal, Zeynep’i hastaneye götürür. Uzun bir ameliyatın ardından Zeynep kurtulur. Zeynep’in annesi ve babası, hastanede onun hamile olduğunu öğrenir. Hakan, bebeğin kendisinden olduğunu söyleyerek Zeynep’i zor durumdan kurtarır.

kara sevda 60. bölüm
Vildan, Zeynep’i vurduğunu söyler ve teslim olur. Zeynep’in ölmemesi ve Ozan’ın ölümünün işin içinde olmasından dolayı serbest bırakılır. Bu sırada Zeynep de Ozan’ın ölümüyle ilgili bir duruşmaya katılır ve tutuksuz yargılanmasına karar verilir.

Nihan’ın yaptığı ve ölümle yüz yüze gelmesine sebep olan kazanın raporu Emir’in eline geçer. Emir, Nihan’ın arabasının biri tarafından bozulduğunu öğrenir ve olayın peşine düşer. Emir’in adamları, bu işi yapan ve Asu’yla bağlantısı olan Gürcan’ın adamlarına ulaşırlar. Gürcan, Emir’i arar ve para karşılığında bunu yaptıranın ismini söyleyeceğini belirtir. Emir parayı verir ve bir adres alır. Adrese gittiğinde karşısında Asu’yu görür. Asu, adamı tanımadığını söyler ve suçu kabul etmez.

Bu sırada Tarık, okun kendisine doğru çevrileceğini düşünür. Ozan’ı astığı öğrenilmemesi için Asu’dan yardım ister. Oysa Gürcan, Zeynep içeriye girmeden Ozan’a bir iğne yapmıştır ve bu iğnenin Ozan’ın ölümüne sebep olma ihtimali vardır. Asu, kendini sağlama almak için suçu Gürcan’a atabileceklerini ama öncelikle onun öldürülmesi gerektiğini söyler.

kara sevda 60. bölüm
Nihan ve Kemal, Gürcan’ın adresini bulurlar. Ozan hakkındaki tüm gerçekler su yüzüne çıkacaktır; fakat Tarık evdedir ve Gürcan’ı öldürmek üzeredir. Tarık, Kemal’e görünmeden işin içinden çıkmak için yol arar.

Kemal, Tarık’ı görecek midir? Gerçek katil Gürcan mıdır? Asu’nun masum olmadığı öğrenilecek midir? Tüm soruların cevabı 61. bölümde!

Bunu da beğenebilirsiniz

Kuzgun Şimdi Ne Yapacak?

‘Kuzgun’un dün akşam yayınlanan 10. bölümü de heyecan