kara

Kara Sevda’nın yeni bölümünde, Ozan’ın cinayetini aydınlatmaya kararlı olan Kemal ve Nihan, gerçeğe adım adım yaklaşırlar.

Kemal Ve Nihan, Asu’nun Oyununu Bozabilecek Mi?

Tarık, Gürcan’ı öldürmek için onun evine gider. Kemal ve Nihan’ın gelmesiyle panik olan Tarık, polisi arar ve birilerinin evine girmek istediğini söyler. Kemal ve Nihan’ın gitmek zorunda kalmasını fırsat bilir, Gürcan’ı alır ve öldürmek üzere ormanlık alana götürür. Gürcan, Tarık’ı bayıltarak kaçmayı başarır.

Emir, Nihan’ın araba kazasının ardındaki kişinin Asu olduğundan emin olur. Asu’dan intikam almak isteyen Emir, Asu’nun teklifiyle durulur. Asu, Ozan cinayetindeki Emir şüphelerinin aklanması için elindeki tüm görüntüleri Emir’e vermeyi teklif eder. Emir bu teklifi kabul eder.

kara sevda 61. bölüm
Nihan; Emir, Asu ve onların annesinin yaptığı bir konuşma sırasında Asu’nun, araba kazasından sorumlu olduğunu öğrenir. Bunu Kemal’e söyler. Kemal ise Asu’nun sandıklarından daha tehlikeli olduğunu anlar. Ozan cinayetinin arkasındaki ismin de Asu olduğundan şüphelenir. Soruların cevabını bulmak için Gürcan’a ihtiyacı vardır.

Kemal, Gürcan’ı bulur. Ayhan’ın yardımıyla onu konuşturmaya çalışır. Tufan ise Gürcan’ı çocuklarıyla tehdit etmiştir. Gürcan cinayetin ardındaki ismi söylemeyi reddeder.

Asu, köşeye sıkıştığını anlar, Emir ile iş birliği yapmaya karar verir. Gürcan’ın yerini öğrenen Emir, onu kaçırmak için adamlarını Ayhan’ın mekanına yollar. Çıkan kargaşadan yararlanan Gürcan, yeniden kaçmayı başarır.

Nihan’ın ölümüne neden olabilecek kazayı öğrendikten sonra Asu’yla karşı karşıya gelen Kemal, Asu’yla tartışır. Asu, Kemal’in kendini öldürmek istediğini söyler. Apartmandakiler bu tartışmaya şahit olur.

Kemal ve Nihan, Gürcan’ı bulurlar. Ölümcül hastalığı olan Gürcan, ihtiyacı olan ilacı Kemal’den alabilmek ve çektiği acıyı durdurabilmek için her şeyi itiraf eder. Ozan cinayeti arkasında Asu vardır ve Gürcan ondan aldığı zehirle Ozan’ı öldürmüştür.

kara1Kemal ve Nihan, Kemal’in evine gittiklerinde şok edici bir manzarayla karşılaşırlar. Kemal’in odası kanlar içindedir.

Bu Asu’nun hazırladığı bir plan mıdır? Kemal ve Nihan nasıl bir tehlikeyle karşı karşıyadır? Tüm soruların cevabı 62. bölümde.

Bunu da beğenebilirsiniz

Kuzgun Şimdi Ne Yapacak?

‘Kuzgun’un dün akşam yayınlanan 10. bölümü de heyecan