kara sevda 62. bölüm

Çarşamba günlerinin sevilen dizisi Kara Sevda’da Asu’nun öldürülmüş olma şüphesi herkesin gerilmesine neden olur..

Gözler Kemal’in Üzerinde!

Eve gelip yatağı kanlar içinde bulan Kemal ve Nihan, polise haber verir. Polisin gelmesiyle Kemal ve Nihan’ın gerginliği daha çok artar; çünkü ekibin başındaki Mercan Komiser ikisinin de suçlu olabileceğini ima eden sorular sorar. Polisler, Asu’nun kesici bir aletle öldürülmüş olabileceğini söylerler. Evdeki bıçakta kayıptır. Bu durum Kemal’in suçlu olabileceğini göstermektedir. Üstelik Kemal gece neler yaşadığını hatırlamamaktadır. Güvenlik kamerasına bakan Kemal, görüntülerde eve geldiğini görür ve komiser gelmeden önce görüntüleri sildirir.

Asu’nun öldürülmüş olabileceğini gösteren bir yer vardır. Emir, Hakan’dan haberi alır ve polislerden önce oraya gider. Bir eldiven bulan Emir, eldiveni alır. Olay yerinde polisler tarafından bir bıçak bulunur. Ayrıca kan ve saç örnekleri de alınır. Yaşadıklarını hatırlamayan Kemal, sabah burada uyanmıştır ve arabasında da kan izleri vardır. Biri cinayeti Kemal’in üzerine yıkmaya çalışmaktadır.

kara sevda 62. bölüm
Güvenlik kamerasında eve girişin olduğunu fakat çıkışın olmadığını gören Kemal, bir temizlik şirketi aracılığıyla camdan girilmiş olunabileceğini keşfeder. Temizlik şirketine gider ve orada bulunan adamın Asu’yla işbirliği yaptığını öğrenir. Asu aslında ölmemiştir. Kemal’in başını belaya sokmak ve onu Nihan’dan ayırmak için Tufan’la birlikte plan yapmıştır.

Bu sırada otopsi için Ozan’ın mezarı açılır; fakat mezar boştur. Tarık, kendini ve Zeynep’i aklamak için Ozan’ın mezarını açıp onu kaçırmıştır.

kara sevda 62. bölüm
Olay yeri ve evdeki raporlar Mercan Komiser’e ulaşır. Tüm işaretler Asu’nun öldüğünü ve Kemal’in katil olduğunu göstermektedir. Mercan, Kemal’i yakalamak için onun yanına gider. Kemal kaçmayı başarır. Onu yakalayan ise eldivende Kemal’in parmak izini bulan Emir olur.

Kemal, kendini aklayabilecek mi? Asu ortaya çıkacak mı? Ozan’ın cesedi nerede? Tüm soruların cevabı 63. bölümde..

Bunu da beğenebilirsiniz

Kuzgun Şimdi Ne Yapacak?

‘Kuzgun’un dün akşam yayınlanan 10. bölümü de heyecan