kara

Asu’nun öldüğünün düşünülmesi üzerine gözler Kemal’e çevrildi. Yeni bölümde Kemal, suçsuz olduğunu kanıtlamanın yollarını aradı. Kara Sevda’nın 63. bölümünde neler yaşandı?

Asu’nun Ölmemiş Olabileceği Şüphesi Doğuyor

Emir, Asu’yu Kemal’in öldürdüğünü düşünür ve onu kaçırır. İşkence gören Kemal, kaçmayı başarır. Nihan, Kemal’in boynunda bir iz görür. Kemal, hiçbir şey hatırlamaz ve iğneyle bayıltılmış olabileceğini düşünür. Kemal ve Nihan, Kemal’i aklayacak bir kanıtla karşı karşıyadırlar ve hastanede test yaptırmak isterler. Polise yakalanmaktan son anda kurtulan Kemal ve Nihan, Mercan’a not bırakıp kanı teste sokmasını isterler. Kanın laboratuvar sonuçlarını alan Mercan, Kemal’in bayıltıldığını öğrenir.

Hakan, Emir’e Asu’nun işbirliği yaptığı adamın bilgilerini verir. O gece, Asu’nun kaçmasına yardım eden adam, Asu’nun yaşadığını söyler. Emir, annesine bu gerçeği söylerken Leyla duyar. Leyla, Nihan’a duyduğunu anlatır. Nihan da olayı Kemal’e anlatır. Artık Kemal de Mercan Komiser de Asu’nun ölmediğini düşünüyorlardır.

kara sevda 63. bölüm
Sırrı çözecek ismin Tufan olduğunu bilen Kemal, Tufan’ın peşine düşer. Tufan’ın yurt dışında bir ev aldığını öğrenen Kemal, emlakçıyla görüşür ve Makedonya’dan ev alındığını öğrenir. Kemal, Tufan’ın emlakçıyla olan ilişkisi sayesinde onun yerini öğrenir.

Emir, Tufan’ın peşine düşerek Asu’nun yerini bulur. Köşeye sıkışan Asu, Emir’in kurduğu plana uymalıdır. Yoksa hapishaneye girme olasılığı vardır. Asu, Emir’in teklifini kabul eder ve kurulan planı uygular. Tufan’ı kendisini kaçırmış gibi gösteren Asu, bir bekçiden yardım alır ve evden kaçar. Tufan, Asu’nun peşinden gider. Yolda, Emir’in adamlarından biri Tufan’a çarpar ve Tufan ölür. Bu sırada Tufan’ın izini süren Kemal ve Nihan da şans eseri olay yerine gelirler. Asu, Tufan’ın kendisini kaçırdığını söyler.

Kemal, oynanan bu oyundaki yalanları anlayacak mıdır? Emir’in bu olayda nasıl bir çıkarı vardır? Tufan gerçekten ölmüş müdür? Tüm soruların cevabı 64. bölümde!

Bunu da beğenebilirsiniz

Kuzgun Şimdi Ne Yapacak?

‘Kuzgun’un dün akşam yayınlanan 10. bölümü de heyecan