kara sevda 64. bölüm

Kara Sevda’nın yeni bölümünde “Ozan’ın katili kim?” sorusu yanıt buldu. Kara Sevda’nın 64. bölümünde neler yaşandı?

Tüm Gözler Tarık’ın Üzerinde!

Asu, Tufan tarafından kaçırıldığını söyler; fakat Kemal buna inanmaz. İşin içinde başka bir şey olduğunu düşünür. Davayı Hakan’dan devralan Mercan da Kemal’e hak veriyordur; ama olayın açıklığa kavuşması için delile ihtiyacı vardır.

Tufan’ın ölümünün ardından Emir, kendisinin ve Asu’nun üzerindeki tüm suçlamaları kaldırmaya çalışır. Bunun için plan yapan Emir, tüm suçları Tufan’a yıkmayı planlıyordur. Hastanede yatan ve durumu ağır olan Gürcan’ın uyandığı dedikodusu yayılır. Tarık, bu dedikoduyu duyar ve hastaneye gider. Kemal onu görür ve Tarık’tan şüphelenmeye başlar.

kara sevda 64. bölüm
Mercan, Asu’nun telefon kayıtlarına ulaşır. Tarık’ın Asu’yu aradığını ve ikili arasında tuhaf bir ilişki olduğunu keşfeden Mercan, daha derine inmek ister. Asu ve Tarık’ın telefonda konuştuğu günkü tüm ihbarları isteyen Mercan, Tarık’ın Gürcan’ın evindeyken yaptığı ihbarı bulur. Tarık’ın da bu davada bir yeri olduğunu anlar.

Tarık’tan şüphelenen Mercan, Ozan’ın mezarını bulduklarını söyler ve Tarık’a yem atar. Evden çıkıp mezarlığa giden Tarık’ı takip ettirir. Bu sırada Kemal de Tarık’ı takip eder. Yol üzerinde Tarık’ın izini kaybeden Mercan, mezarlığa ulaştığında Tarık’ı orada bulamaz; fakat Kemal, Tarık’ı görmüştür ve oradan uzaklaşması için onu ikna eder. Ertesi gün Tarık Kemal’e, Ozan’ı asan kişinin kendisi olduğunu itiraf eder.

kara sevda 64. bölüm
Bulunan mezara otopsi yapılır. Ozan’ın kanında, zehir çıkmıştır; ama ölüm nedeni asılmaya bağlı boyun kırılmasıdır. Yani Tarık katildir. Kemal de Nihan da işin içinde bir iş olduğunu anlarlar; fakat böyle bir kanıtın karşısında daha fazla duramazlar. Kemal ve Mercan gerçek katilin Tarık olduğundan emindirler. Zor durumda olan Tarık, Emir’i kaçırır ve onu öldürmek üzere silahını doğrultur.

Emir, vurulacak mı? Ozan’ın ölümüyle ilgili hangi gelişmeler yaşanacak? Tüm soruların cevabı 65. bölümde!

Bunu da beğenebilirsiniz

Kuzgun Şimdi Ne Yapacak?

‘Kuzgun’un dün akşam yayınlanan 10. bölümü de heyecan