kara sevda 65. bölüm

Sevilen dizi Kara Sevda, 65. bölümüyle ekranlarda fırtınalar estirdi. Aşklarını özgürce yaşamak için önlerine çıkan her engeli aşmaya çalışan Nihan ve Kemal her zamankinden daha zor bir durumla karşı karşıya..

Kemal ve Nihan’ın Zor Günleri

Otopsiden çıkan sonuçla Ozan’ın ölüm nedeni kesin olarak anlaşılır. Tarık, suçunu Kemal’e itiraf etmiştir; fakat Kemal’in bunu Nihan’a söyleyecek cesareti yoktur. Kemal, Nihan’dan kaçmaya başlar. Tarık’la buluşmaya giden Kemal, bu görüşmenin ardından abisinin suçunu itiraf ettiğini söyler. Tarık yargılanmak üzere cezaevine konulur. Bu sırada Mercan Komiser, Tufan’ın kasasında Ozan’ın ölümüne dair videolar bulur. Parmak izlerinin incelenmesi için harekete geçer.

kara sevda 65. bölüm
Kozcuoğlu Holding, kağıt üzerinde var olan bir şirketle çalışmaktadır. Denetimsiz bir maden üzerinden yapılan proje sayesinde Kozcuoğlu Holding, umulandan daha fazla kar elde etmiştir. Satış biriminden sorumlu olan ve kendisinin suçlanmasından çekinen Leyla, olayın peşine düşer; fakat kafasındaki soru işaretlerinin cevaplarını bulamaz. Kemal, madene gelir ve denetimi yaptırır. Ardından Emir’in yanına giden Kemal, bu olaydan Nihan’ın sorumlu gösterildiğini ve bu nedenle hapishaneye gönderilebileceğini öğrenir. Nihan, Emir’e bir daha Kemal’le buluşmama sözü verir; böylece madende çalışan işçilerin hayatını kurtarmış olur. Nihan’ın bu kararı vermesindeki etken, Kemal’in Nihan’a soğuk davranmasıdır.

Tarık, Zehra aracılığıyla Nihan’a görüşmek istediğini söyler. Nihan kabul eder ve özel izinle cezaevinde Tarık’la görüşür. Kemal’le olan ilişkisinin zarar görmemesi için Nihan’ı uyarır. Nihan, olanlara rağmen Tarık’ın bunu istemeden yaptığını düşünür.

kara sevda 65. bölüm
Tufan’ın annesi bir mektup bulur. Mektupta, Tufan ve Asu’nun kaçacağı ve bu nedenle Asu’nun işbirliği istediği yazıyordur. Mercan’ın bu mektup sayesinde gerçeğe ulaşabilme ihtimali vardır.

Kemal’den vazgeçmeyen Nihan bir ev alır ve Kemal’e sürpriz yapar. Kemal ve Nihan’ı birlikte gören Emir, Nihan’ı Çalışma Bakanlığı’na ihbar eder.

Nihan bu durumdan nasıl kurtulacaktır? Asu’nun suçu ortaya çıkacak mıdır? Tüm soruların cevabı 66. bölümde!

Bunu da beğenebilirsiniz

Kuzgun Şimdi Ne Yapacak?

‘Kuzgun’un dün akşam yayınlanan 10. bölümü de heyecan