kara sevda 66. bölüm

Kemal ve Nihan’ı ayırmak isteyen Emir, yeni bölümde daha tehlikeli ve ölümcül planlarını devreye soktu. Kara Sevda’nın 66. bölümünde neler yaşandı?

Emir Hiç Olmadığı Kadar Tehlikeli!

Emir, Nihan’ı kaçak maden işlettiği gerekçesiyle şikayet eder ve onu tutuklatır. Asu’yu da bu planın içerisine dahil eden Emir, Asu’dan bir raporu Mercan’a vermesini ister. Mercan, Asu’dan şüphelenir. Nihan’ı içinde olduğu durumdan kurtarmak isteyen Kemal, tüm raporları inceler ve raporda Asu’nun bilebileceğinden çok daha fazlası olduğunu fark eder. Kemal, Asu’yla yüzleşir. Asu, iş birliği yapılan işçilerden daha fazlasıyla konuşmuştur. Asu köşeye sıkıştığını anlar ve Emir’den yardım ister. Bu durumda Emir de finansal sorumlularına, Nihan’a komplo kurduğunu söyletir ve Nihan serbest kalır.

Yardım ettikleri okulda birçok çocuğun hasta olduğunu öğrenen Leyla ve Ayhan olayın peşine düşerler. Bir çevre örgütünün yaptığı araştırma sonucunda neticeye ulaşabileceğini fark eden Leyla araştırmayı almak için kolları sıvar. Çocukların hasta olmasına neden olan araziye yıllar önce Galip Kozcuoğlu radyoaktif atık gömmüştür. Leyla, çevre örgütünde çalışan bir kadın yardımıyla raporu alır. Galip, Leyla’nın yolunu keser ve raporu ondan alır. Leyla, Galip’i tehdit ederek yeniden araştırma yaptıracağını söyler. Bunun üzerine Galip, Leyla’nın vurulması için emir verir. Leyla vurulur.

kara sevda 66. bölüm
Zeynep’le evlenecek olan Hakan’ın kardeşi kaçırılır. Hakan, Emir’in tehtidi nedeniyle Zeynep’le evlenmez ve Zeynep’in bebeğinin Emir’den olduğunu söyler.

Emir, Nihan ve Kemal’i ayırmaya kararlıdır ama kurduğu planlar bunun için oldukça geçersizdir. Daha kesin bir plan kurmak isteyen Emir, Kemal’in öldürülmesi için adamlarını devreye sokar. Bu plan doğrultusunda, yemek yedikleri sırada Nihan’a bir telefon gelir. Sipariş ettiği boyaların geldiğini öğrenen Nihan evden uzaklaşır. Evde yalnız kalan Kemal, Emir’in adamları tarafından bayıltılır ve evde yangın çıkartılır. Nihan, boyacı dükkanına gittiğinde bunun bir tezgah olduğunu anlar ve geri döner. Kemal’i kurtarmak için eve giren Nihan’ı Emir durdurmak ister ama Hakan, Emir’in yolunu onu öldürmek üzere keser. Bir silah sesi duyulur. Bu sırada Nihan’ın başına bir tahta düşer ve o da bayılır.

Vurulan Emir mi yoksa Hakan mıdır? Nihan ve Kemal yaşayacak mıdır? Tüm soruların cevabı 67. bölümde..

Bunu da beğenebilirsiniz

Kuzgun Şimdi Ne Yapacak?

‘Kuzgun’un dün akşam yayınlanan 10. bölümü de heyecan