kara sevda 67. bölüm

Ekranların severek izlenen dizisi Kara Sevda’nın 67. bölümünde neler yaşandı?

Kemal ve Nihan Hiç Olmadıkları Kadar Güçlü!

Kemal’i yok etmek isteyen Emir, evde yangın çıkarır. Nihan, Kemal’i kurtarmak için eve girer. Zeynep’le ayrılmasından Emir’i sorumlu tutan Hakan, Emir’i öldürmek için kolundan vurulur. Emir, eve girip Nihan’ı kurtarır. Hakan ise Kemal’i kurtaran isim olur.

Emir, Kemal’i ve Leyla’yı öldürme girişiminde bulunmak suçuyla gözaltına alınır. Nihan ve Kemal bu olayın ardındaki gizemi çözmeye kararlıdır. Leyla’nın araştırdığı araziye gidip topraktan örnek alırlar. Emir’in annesi Müjgan’la da konuşan Kemal ve Nihan, yıllar önce Galip’in borçlarından kurtulmak için çiftlik evini sattığını öğrenirler. Çiftlik evine giden Kemal ve Nihan, toprağın kuru olduğunu görürler ve araziden toprak örneği alırlar.

kara sevda 67. bölüm
Köşeye sıkışan Galip, Asu’nun yardımıyla yurt dışına kaçmak için hazırlıklara başlar. Bu sırada Ayhan, Leyla’yı vurma emrini veren kişinin peşindedir. Kağıt üzerinde arazinin sahibi gibi görünen isim ile Galip arasında aracı olan kişiyi bulan Ayhan, Leyla’yı öldürmek isteyenin Galip olduğundan emin olur. Galip’i kaçıran Ayhan, onu öldürmek istemektedir.

Görgü tanığı sayesinde, Leyla’yı vurma emrini veren ismin Galip olduğunu öğrenen Mercan, Galip’in peşine düşer. Bu sırada alınan toprak örneklerinin de sonucu gelir. Toprakta radyoaktif atık izlerine rastlanır. Ayhan’ın yokluğunu fark eden Kemal, GPS ile sayesinde onun yerini bulur ve tam öldürülmek üzereyken Galip’i kurtarır. Mercan da Kemal’in telefon sinyallerini takip ederek Galip’in yerini bulur. Galip, adam öldürmeye teşebbüs ve radyoaktif atık gömmek suçuyla gözaltına alınır. Artık Galip’in kurtuluşu yoktur. Bu, Kozcuoğlu Ailesi’ne karşı kazanılan ilk zaferdir. Şimdi sıra Emir’in açığını yakalamaya gelmiştir.

kara sevda 67. bölüm

Bunu da beğenebilirsiniz

Kuzgun Şimdi Ne Yapacak?

‘Kuzgun’un dün akşam yayınlanan 10. bölümü de heyecan