Kara Sevda 74. Bölüm (Final): Herkes Sustu, Kara Sevda’nın Çaresizliği Konuştu!

Kara Sevda 74. Bölüm (Final): Herkes Sustu, Kara Sevda’nın Çaresizliği Konuştu!

karaaa

Sevilen dizi Kara Sevda 74. final bölümüyle nefesleri kesti!

Kemal ve Emir’in Büyük Hesaplaşması

Emir’in kurduğu tuzak, Komiser Hakan’ın Kemal’e yaptığı yardımlar sonucu sekteye uğrar. Artık, kurduğu planla çıkmaza girme sırası Emir’dedir. Kemal ve Emir arasındaki bu kovalamaca, her ikisi için de bir ölüm oyununa dönüşmek üzeredir. Kemal, kara sevdası Nihan ve kızı Deniz için ölmeye hazırdır.

Polislerden kaçmayı başaran Emir, izini kaybettirir. Amacına ulaşamayan Emir, yarım kalan planını tamamlamak üzere harekete geçer.

Deniz ve Nihan ile birlikte yurt dışına gitmeye karar verir. Son oyununu devreye sokmaya hazırlanan Emir ise Nihan’ı kaçırır. Bu planın, kendisi için bir başlangıç, Kemal için ise bir son olmasını ister. Akıl hastanesinden kaçmayı başaran Asu, Nihan’dan intikamını almak üzere bir fırsat yakalamıştır. Kemal, Emir’in son oyununa bir kez daha yenik düşer. Kaçırılan Nihan’ı Emir’in elinden kurtarmak için, Kemal bir tercih yapmak zorundadır. Nihan’ı bulabilmek için Emir’in polisten kurtulmasını sağlar.

kara sevda 74. bölüm
Emir, hazırladığı hain plan için Nihan’ı kullanır. Kemal, Nihan’ı Emir ile birlikte geldikleri ormanlık alanda bulur. Tüm yollar kapalı olsa da, Kemal Nihan’ı kurtarmaya kararlıdır. Emir’in yola döşediği mayınlar Kemal’in Nihan’a ulaşmasına engel olur. Birbirlerine kavuşamayan aşıklar, sevdalarını uzaktan haykırmak zorunda kalırlar.

kara sevda 74. bölüm
Emir, mayınlı alana girerek, Kemal için hazırladığı tuzağa kendini de dâhil eder. Tek bir adımla, kazananı olmayan bu savaş beklenmedik bir şekilde sonlanır. Kemal ve Emir ölür. Yaşadığı aşkı kalbine gömmekten başka çaresi kalmayan Nihan’ın, artık kızı Deniz’den başka kimsesi kalmamıştır ve yaşadığı sürece, Kemal, Nihan için bir kara sevda olarak kalacaktır..

Bunu da beğenebilirsiniz

Kuzgun Şimdi Ne Yapacak?

‘Kuzgun’un dün akşam yayınlanan 10. bölümü de heyecan